Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #118  
Παλιά 07-08-05, 15:35
Το avatar του χρήστη manosm3
manosm3 Ο χρήστης manosm3 δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 07-09-2004
Μηνύματα: 2.881
manosm3 is a name known to allmanosm3 is a name known to allmanosm3 is a name known to allmanosm3 is a name known to allmanosm3 is a name known to allmanosm3 is a name known to all
Talking Διακοπες επειγοντως!

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από M-POWERfanatic
Πρωτον Μανο εισαι απαραδεκτος ....
Kατι τετοια ακουω απο φιλους μου που ειναι εντελως ασχετοι με αυτοκινητα αλλα τους δικαιολογω...δεν το παιζουν BMWδακιδες και δεν ειναι μελη σε BMWclub....
Δευτερον να πω οτι δεν ειναι εκτος θεματος κανεις αφου το θεμα ειναι το Μ3 που ειδε ο Τασος και καθενας μπορει να εκφερει την αποψη του πανω στο συγκεκριμενο αυτοκινητο και να γινει συζητηση...
Στελιο, επειδη ειμαι bmwδακιας πρεπει οπωσδηποτε να μου αρεσει τοσο πολυ το Μ3 Ε30?????? Πηγαινε αλλη μια εβδομαδα διακοπες αν εισαι αυτης της αποψης!
Προτιμω το Μ3 Ε36! Που υπαρχει το προβλημα; Το Ε30 ρε παιδι μου δεν ικανοποιει καποιες απο τις απαιτησεις μου! Ετσι με το ζορι πρεπει να μου αρεσει? Δε με νοιαζει ποσα αυτοκινητα εχει πουλησει, δεν με νοιαζει ποσα πρωταθληματα εχει παρει!
Βασιλη, δεν το αποκαλω "γιαγια" το αυτοκινητο! Εισαι ακυρος! Ξαναδιαβασε το ποστ μου. Δεν το αποκαλω "τουβλο". Λεω οτι το σχεδιο του μοιαζει με τουβλο!!!!!!!! Δες ποιο αυτοκινητο ειναι πιο κυκλικο!
Επππππ δεν εχω τιποτα με το Μ3 Ε30 απλα προτιμω το Ε36 γι αυτους τους λογους και δεν προκειται ποτε να το θεοποιησω!
Παω να κανω μια βουτια στην πισινα τωρα που ιδρωσα!
__________________
Τουριστας!!!
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από sakkunen
Ο Μανος και η αδερφη του με κοροϊδευουν
Απάντηση με παράθεση