Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #31  
Παλιά 13-03-17, 11:21
Το avatar του χρήστη Dim77
Dim77 Ο χρήστης Dim77 δεν είναι συνδεδεμένος
Super Moderator
 
Εγγραφή: 13-10-2006
Μηνύματα: 7.796
Dim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant future
Δε μίλησα εγώ για κομπλεξικούς φίλε...

Είναι η πολλοστή φορά, που ο mike απαντάει με τον ίδιο ακριβώς τρόπο, σε παρόμοιο θρεντ, που πολλοί απαντάνε επίσης παρόμοια (όπως έκαναν σε αυτό το θρεντ) για να διαβάσουμε τελικά από τον mike, ότι η αλήθεια είναι μόνο η δική του, και οι υπόλοιποι που δεν αφήνουν τον δύσμοιρο που θέλει να κάνει την όποια παράνομη μετατροπή έχουν κόμπλεξ (Τι κόμπλεξ? Μικρού μοτέρ?)...

Έτσι και μόνο το έγραψα αφού στην πραγματικότητα αυτά τα συμπλέγματα, δεν είναι πραγματικά, είναι στο μυαλό του εκάστοτε ανθρώπου ακόμα και αν δεν ισχύουν (και συνήθως δεν ισχύουν στην πράξη, αλλά το μυαλό κατευθύνει την συμπεριφορά).

Εγώ επειδή έχω συμμετέχει στην συζήτηση δεν μπορώ να κάνω καμιά άλλη ενέργεια (ποτέ δεν το έκανα όσα χρόνια ήμουν moderator). Πάντα όταν έχω συμμετάσχει, αφήνω άλλους να συντονίσουν (και εμένα).
Ας το πράξουν όπως νομίζουν ότι είναι σωστό.

Κρίμα για όσους κάθονται και απαντάνε στα όποια θρεντ...
__________________

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Dim77 Εμφάνιση μηνυμάτων
Τι να λέμε....το καλύτερο και πιο όμορφο sports car ever....(σ.σ. Toyota Supra MKIV)
Result:Banned by Administrator

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Dim77 : 13-03-17 στις 11:27
Απάντηση με παράθεση