Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #33  
Παλιά 13-03-17, 11:39
Το avatar του χρήστη Stunt Mike
Stunt Mike Ο χρήστης Stunt Mike δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 07-05-2007
Μηνύματα: 2.171
Stunt Mike is just really niceStunt Mike is just really niceStunt Mike is just really niceStunt Mike is just really niceStunt Mike is just really nice
Νομιζω μου επιτεθηκες χωρις να καταλαβεις τι και πως το εγραψα...Ειδες πουθενα να ενεκρινα να βαλει καποιος αδηλωτο μοτερ τα τελευταια χρονια ή σε αυτο το thread?Δεν νομιζω...Διαβασε παλι καλα λοιπον...Με μια προχειρη αναζητηση να κανεις,τα θεματα περι μετατροπων εχουν 5-6 σοβαρες απαντησεις χρησιμες κι αλλες 30 του στυλ μην το κανεις,εισαι παρανομος,εγκληματιας,μικροτσουτσουνος κτλ...Ουδεποτε κανεις ομως δεν ζητησε νομικες συμβουλες ουτε και πατροναρισμα στις αποφασεις του...Το αν θελει να ειναι παρανομος ή οχι δεν θα το λυσετε εσεις με νουθεσιες και συμβουλες "ωριμες"...Επισης αν το τσουτσουνι του ειναι μεγαλο ή θελει συμπληρωμα,επισης δεν σας αφορα...Αν δεν σ'αρεσουν αυτα που γραφω,τοτε διεγραψε με,ποσώς μ'ενδιαφερει...Δεν θ'αλλαξετε τον κοσμο επειδη την ειδατε "δικηγοροι του πληκτρολογιου" και ωριμοι χρηστες των δρομων...Κομπλεξ ειναι κι αυτο...Σε αυτο το post το παλικαρι ζητησε βοηθεια σε τεχνικα θεματα κι οχι σε νομικα...Απαντηστε του αναλογα με μια επισημανση της νομοθεσιας και χωρις τρομολαγνειες και απειλες....Αυτη ειναι η γνωμη μου αλλα τελικα μαλλον κακως ασχολουμαι με φορουμ στην ηλικια μου...Καλημερα σας
__________________
I was a fighter,I could turn on a thread,now I stand accused of the things I said......
Απάντηση με παράθεση