Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #37  
Παλιά 13-03-17, 13:21
Το avatar του χρήστη Dim77
Dim77 Ο χρήστης Dim77 δεν είναι συνδεδεμένος
Super Moderator
 
Εγγραφή: 13-10-2006
Μηνύματα: 7.796
Dim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant future
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Stunt Mike Εμφάνιση μηνυμάτων
Το αν εχω ή οχι τη δυνατοτητα να κρινω καποιον ή μια εννοια,ασ'το πανω μου....Τα τελευταια χρονια που αλλαξαν οι νομοθεσιες και οι ελεγχοι δεν εχω προτρεψει κανεναν για κατι τετοιο....Αλλο γραφω και με αλλο ασχολεισαι...Τεσπα δεν κρατω κακιες και μουτρακια!!Μια επισημανση σοβαρη εκανα,αν θελετε να εχει κινηση το φορουμ...Μην το καταστρεφετε με νουθεσιες γιατι κατανταει γραφικο....Τελος απο εμενα...Να ειστε ολοι καλα
Mike, κρίνε όσο θέλεις, αλλά χωρίς να το εξωτερικεύεις.

Katsaraios, Marinos, MZ3, stelmaniac και οι υπόλοιποι δεν έκαναν νουθεσίες. Τη γνώμη τους είπαν ακόμα και για το μηχανικό κομμάτι.
Αλλά πως να το κάνουμε, ότι θέλει να προσθέσει ο καθένας για καλό το κάνει.

Το να χαρακτηριστούν ως κομπλεξικοί όμως γιατί ''απαγόρευσαν'' στον dimitrimpl ενώ απλά είπαν τη γνώμη τους, ότι θεωρούσε ο καθένας πιο σωστό.... και τη συνέχεια....

Άλλο ένα παρόμοιο θρεντ που καταλήγει άσχημα γιατί κάποιος βαρέθηκε να διαβάζει όλες τις απόψεις.

Γραφικά είναι πολλά πράγματα στη ζωή. Καμιά φορά είναι γραφικά αυτά που νομίζουμε εμείς ως σοβαρά και κατηγορούμε τους άλλους.

Όσο για την κίνηση στο φόρουμ, αυτό είναι θέμα των administrators. Που μπορούν να με στείλουν και εμένα στα τσακίδια.
__________________

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Dim77 Εμφάνιση μηνυμάτων
Τι να λέμε....το καλύτερο και πιο όμορφο sports car ever....(σ.σ. Toyota Supra MKIV)
Result:Banned by Administrator
Απάντηση με παράθεση