Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #5  
Παλιά 13-03-16, 22:05
tzo Ο χρήστης tzo δεν είναι συνδεδεμένος
Newbie
 
Εγγραφή: 10-03-2016
Μηνύματα: 4
tzo is on a distinguished road
Προφανως δεν εχει κανεις απο αυτους που γραφουν τετοιο αυτοκινητο.Ειναι γνωστο το προβλημα του δισκου σ αυτο το μοντελο παγκοσμιως!!Στην Αμερικη τον αλλαζουν στην εγγυηση.Πολλοι εχουν παει για αλλαγη με 10.000 μιλια.Κ ο καινουριος σχεδον αμεσως τους εμφανιζει τα ιδια προβληματα(smelly clutch).
Τι απλα μυρισε???Το γκαραζ βρωμαει 5 μερες(διαμπερες με γκαραζοπορτα κ τεραστιο παραθυρο κ πορτα τα οποια ανοιχτηκαν πολλες φορες κ για αρκετη ωρα) τωρα, επειδη το αυτοκινητο εμεινε ενα απογευμα μεσα(οταν εγινε το συμβαν).Το αυτοκινητο δεν ξεκιναει πλεον με την πρωτη ευκολα(τρεμει ολοκληρο)και πατιναρει κ στις επιταχυνσεις.Εσεις δηλαδη τι λετε να καηκε?Στο γκαζι επανω εβγαλε καπνους εκτος απο την απαισια μυρωδια(μου πε ο πατερας μου που εκανε την ζημια).
Τωρα για το πεζοδρομιο να μην το συζητησω...Οσο για το ποδι ειχα παντα γρηγορα αυτοκινητα αλλα οδηγω κ απλα(της οικογενειας)κ σας εγγυομαι οτι γνωριζω αρκετα πραγματα.To αυτοκινητο εκτος απο ενα ζορικο ξεκινημα σε κοντρα με 1η δεν το χω σκισει ποτε.Γκαζια μονο ρολαριστος και τα περισσοτερα χιλιομετρα οδηγησης ειναι με το ποδι να χαιδευει το γκαζι(σας ειπα ενδεικτικα την μεση καταναλωση που εχω,οσοι γνωριζουν θα καταλαβουν,ειναι σχεδον απιστευτα τα νουμερα που εχω).
Τελοσπαντων βλεπω οτι δεν υπαρχει καποιος που εχει βρει την λυση σ αυτο το αυτοκινητο.
Ετοιμαζομαι να βαλω υβριδικο 6φτερο(μετα απο πολυ ψαξιμο αυτο μου προτινε γνωστος μου συνεργειας) γιατι και σε S3 δουλευει μια χαρα.
Απάντηση με παράθεση