Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #7  
Παλιά 08-09-06, 17:22
Το avatar του χρήστη m_power_lunatic
m_power_lunatic Ο χρήστης m_power_lunatic δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 10-07-2004
Μηνύματα: 2.578
m_power_lunatic is a splendid one to beholdm_power_lunatic is a splendid one to beholdm_power_lunatic is a splendid one to beholdm_power_lunatic is a splendid one to beholdm_power_lunatic is a splendid one to beholdm_power_lunatic is a splendid one to behold
Cool ?????

Να πω κατι και εγω με την σειρα μου για αυτη την κατα τα αλλα ωραια προταση,οση διαφορα και να δειτε στο δυναμομετρο σημασια παντα θα εχει ο δρομος και μονο αυτος.Αυτο το λεω οχι απο θεμα οδηγου αλλα παρα πολλες φορες δυο αυτοκινητα με Χ διαφορα ιπποδυναμης μπορει να εχουν πολυ μικρη διαφορα εως καθολου!!!Εχω παλεψει με τα δυναμομετρα και ακρη δεν βγαινει....Προσφατα εγινε ανοιγμα φιλικο μεταξυ μελων του club με ///Μ3 διαφορετικης γενιας ο καθενας και το αποτελεσμα ηταν απροσμενο οπως ξερετε οι περισσοτεροι-εγινε και αντιστοιχο thread για τους individual κινητηρες-θα ελεγα οτι ειναι ωραιο να γινει η δυναμομετρηση αλλα δεν θα βγουν και πολυ ασφαλη συμπερασματα.Ισως να υπαρξουν καποια συμπερασματα για το ποσο αξιζει μια βελτιωση στους ///Μ κινητηρες και αν πιανουν τοπο καποια χρηματα για να επεξεργαστουν περαιτερω αυτα τα διαμαντια της μηχανολογιας...
__________________
Απάντηση με παράθεση