Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #36  
Παλιά 06-03-08, 18:23
panagos_77 Ο χρήστης panagos_77 δεν είναι συνδεδεμένος
Regular User
 
Εγγραφή: 23-01-2008
Μηνύματα: 73
panagos_77 will become famous soon enough
Υπάρχει λόγος να ξενυχτάω όσο υπάρχουν ιδιοκτήτες και μέλη του φορουμ που καταλαβαίνουν τι θα πει "εγχειρίδιο χρήσης και καλής λειτουργίας". Υποστηρίζεις αναπόδεικτα επιστημονικά πράγματα και χρησιμοποιείς κουβέντες καφενείου! Πίστεψέ με δεν σε κατηγορω γι' αυτό, δεν είσαι υποχρεωμένος να αποδείξεις τίποτα σαν απλός χρήστης, το όλο θέμα είναι πλάνη γι αυτό και ξεκίνησα τους "μύθους και πραγματικότητα" σ' αυτό το thread. Είναι πράγματα που κανένας δε θα σου πει στα ίσα, γιατί παίζονται περισσότερα απ' όσα χωράει ο νους σου! Ίσως να μάθεις μόνο αν πληρώσεις για να αγοράσεις ένα περιοδικό που θα αναφέρει κάποια από αυτά, ή ένα σωρό γαμησιάτικα για να επαναφέρεις έστω με blue print τον κινητήρα σου! Δεν ειναι μόνο θεωρία το να περνάς 8 ώρες πάνω από μοτέρ evo VII ψάχνοντας να βρεις γιατί έσπασε, ούτε να παρατάς την γκόμενα με το στριγκάκι στον αστράγαλο στις 10 το βράδυ γιατί ο πελάτης σου έχει μια απορία για τον κινητήρα που έλυσε! Ούτε εγώ λοιπόν είμαι υποχρεωμένος να εξακολουθώ να κάνω κάτι τέτοιο. Υπάρχει κάτι παραπάνω από εμάς που λέγεται (ξανά) εγχειρίδιο χρήσης και που πρέπει κάποια στιγμή να το λάβουμε πολύ σοβαρά υπ' όψην μας! Είμαι νημφάλιος σαν δικαστής όσο μιλώ γι' αυτά τα πράγματα!
__________________
Το πιο πολυδάπανο όχημα είναι το καροτσάκι του Super Market.
Καίει 30Ε κάθε 5 μέτρα!


Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη panagos_77 : 06-03-08 στις 18:26
Απάντηση με παράθεση