Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #31  
Παλιά 10-01-14, 19:36
Το avatar του χρήστη ΜΙΧΑΛΗΣ
ΜΙΧΑΛΗΣ Ο χρήστης ΜΙΧΑΛΗΣ δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 04-01-2005
Μηνύματα: 307
ΜΙΧΑΛΗΣ is on a distinguished road
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Geo_3D Εμφάνιση μηνυμάτων
Ρε Μιχάλη, πραγματικά γιατί πας να χαλάσεις το κλίμα? Επειδή ήμουν και εγώ εκεί εχτές και επειδή γνωριζομαι και με τους 2 σας, θα επαναλάβω τα ίδια που είπα και εχτές εντελώς αντικειμενικά και χωρίς καμία σκοπιμότητα.
Εχτές λοιπόν δεν αναφέρθηκε ποτέ μπροστά σε όλους μας τα 2 κενά που έγραψες. Πως βγήκαν τώρα δηλαδή?
-έχεις κολλήσει ότι φοράει πρόγραμμα το 46 και επιμένεις... Μα για πιο λόγο να το κρύψει ο Νάσος? Όπως σου είπα και εχτές και το ξέρει και ο Πάνος, υπάρχουν Μ3 και Μ3... Ξέρουμε ότι του Νασου πάει όπως πρέπει να πηγαίνει ένα Μ3. Επειδή εσύ μπορεί να έχεις βρει άλλα 10 χρεπια και τους εριχνες κολώνες, δε σημαίνει ότι αυτό είναι φτιαγμένο. Με την ίδια λογική εσύ θα έπρεπε να μας δουλεύεις γιατί παγκοσμίως έχεις απτά 2-3 36αρια που είναι πιο γρήγορα από 46 . μαλακια δεν είναι αυτό?
Και τέλος στο λέω πολύ φιλικά και το ξέρεις, και εχτές μετά την κόντρα και τώρα που διαβάζω όλα αυτά, εσύ φαίνεσαι σα να θες να κάνεις καριέρα ρε φίλε... Και εχτές αρπαχτηκες και σήμερα το ίδιο βλέπω, ειλικρινά. Και αν είχες δεχτεί να πάμε δικαβαλοι για να έχουμε και βίντεο, τώρα δεν θα κάναμε αυτή την κουβέντα...

Η δικιά μου άποψη είναι ότι εχτές άνοιξαν 2 σωστά συντηρημενα και όπως πρέπει να πηγαίνουν Μ3 όπου η μικρή διαφορά σε ιπποδύναμη δεν ήταν αρκετή να καλύψει την διαφορά του βάρους. Τίποτα περισσότερο, τίποτα λιγότερο. Όλα τα άλλα είναι για κολλημένα μυαλά.

Αλλά θα σας ξεκ@λιασω και τους 2 σας με του STR!!!!
Γιωργο ξερεις πολυ καλα οτι πατηματα εχω κανει και κανω με παιδια απο το φορουμ αυτο ή το αλλο δεν ποσταρω ΚΑΝΕΝΑ διοτι ειναι παντα σε φιλικο κλιμα και παντα με καλη προθεση!Νομιζω εδειξα απο πριν την διαθεση μου, γι αυτο το πατημα και μαλιστα με το ζορι πατησα, αφου μου πρηξατε τα συκωτια,ΑΣΧΕΤΑ με το οτι ημουν μπροστα. Μου ειχες πει και στο τηλ οτι να ερθω χτες διοτι θα ειχαμε θεμα(τι κανει νιαου νιαου στα κεραμυδια) και το ειπες και φατσα καρτα οταν ηρθε ο νασος. Λες και μιλατε σε μικρο παιδι. Οταν γυρισα και σου ειπα ρωτα τον νασο, με το που ανεφερε το αποτελεσμα της αναβασης ΤΙ ΤΟΥ ΕΙΠΑ;;;Εκει που τον ρωταγαμε γιατι εκοψε τα ξεχασες ή δεν ησουν μπροστα;
Δικαβαλος δεν παω ποτε για να μην παρω κανεναν στον λαιμο μου Γιωργο!
Οταν κοβουμε την κοντρα εκει που μας συμφερει και λεμε αλλα αυτα μου φαινονται καριερες μην τα ριχνετε σ εμενα. Το εκανε και με το κομπακτ το ιδιο δεν ειμαι ο μονος. Ηξερα την συμπεριφορα του απο πριν γι αυτο και απεφευγα. Τωρα πειτε οτι θελετε πραγματικα χεστηκα φιλε!!!