Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #3972  
Παλιά 26-01-17, 20:30
Το avatar του χρήστη m_power_lunatic
m_power_lunatic Ο χρήστης m_power_lunatic δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 10-07-2004
Μηνύματα: 2.578
m_power_lunatic is a splendid one to beholdm_power_lunatic is a splendid one to beholdm_power_lunatic is a splendid one to beholdm_power_lunatic is a splendid one to beholdm_power_lunatic is a splendid one to beholdm_power_lunatic is a splendid one to behold
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από BMW Power Εμφάνιση μηνυμάτων
Φαντάσου να το έχεις για χρόνια και να το χρησιμοποιείς κάθε μέρα!!!
Εσυ το χαρηκες Δημητρη για πολυ καιρο ετσι επρεπε.Εγω εβαζα κορη πισω σε καθισματακι,γυναικα δεξια και δρομο.Δεν το αφηνα σε χλωρο κλαρι,το κυκλοφορουσα περισσοτερο και απο το Μ3 Ε36 και απο το Μ3 Ε46.Για μπανιο καλοκαιρι,στο γραφειο το επαιρνα (κουκουλωμα βεβαια).

Σπυρο η αποψη μου για τα αυτοκινητα ειναι ξεκαθαρη και ειδικα για το συγκεκριμενο.Το ηθελα οχι σαν καινουργιο...ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΟ.Οταν λοιπον εβαζα πραγματα και ηθελα να φτιαξω και αλλα ειδα οτι δεν με συμφερει γιατι θα εφτανε σε χρηματα ενα γνησιο.Ετσι το εδωσα για να παρω αλλο.Απο τοτε μεχρι σημερα μεσολαβησε δευτερη επαγγελματικη δραστηριοτητα και η ωρα μου φθανει πρωτα ο θεος.

Το αμαξι ειναι καλο για τα χρηματα πού ειπα κατα την γνωμη μου,δεν αξιζει παραπανω για αυτο και πουληθηκε δυο φορες στο ιδιο ποσο.Ο καθενας κανει οτι θελει και εγω παλιοτερα ειχα τρελαθει και ειχα πληρωσει αρκετουτσικα για αμαξι και εβαλα μυαλο μιας και ημουνα πιτσιρικας.
__________________
Απάντηση με παράθεση