Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #14  
Παλιά 02-09-12, 22:25
Το avatar του χρήστη Dim77
Dim77 Ο χρήστης Dim77 δεν είναι συνδεδεμένος
Super Moderator
 
Εγγραφή: 13-10-2006
Μηνύματα: 7.796
Dim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant futureDim77 has a brilliant future
Ενδεχομένως να είναι και αυτοκίνητο δοκιμών περιοδικών, εκτός από test drive πελατών. Δεν ξέρω πόσο κακό μπορεί να είναι αυτό αν η έκπτωση είναι αυτή που πρέπει.

Η τιμή καταλόγου μπορεί άνετα να αυξηθεί σε γερμανικά αυτοκίνητα κατά 5-6000 άνετα και εύκολα να βάλεις και 10.000ευρώ πάνω από την αρχική τιμή σε εξοπλισμό και να αναρωτιέσαι γιατί πήγες από τα 31 στα 41 με πράγματα που έχουν πολύ φτηνά αυτοκίνητα.

Το τι πουλαει παραπάνω... και τα 2 116 και 118 είναι 1.6 λιτρα με ίδιο CO2 κλπ.

Βασικά έχω δεί αρκετά F20 και είναι όλα leasing.

Είτε σειρά 1 πάρεις, είτε σειρά 3, δεν νομίζω να έχει διαφορά στο κόστος συντήρησης (με ίδιο μοτέρ).
Ακόμα και για σειρά 5 θα το έλεγα.

Για μια άλλη απορία σου (καλύτερα κουπέ 7ετίας ή Φ20 ενός έτους), εξαρτάται από πολλά πράγματα, αλλά άλλο τα 15000 χλμ και 1 έτος και άλλο 7 έτη και κυρίως άλλο αμάξι με εγγύηση και άλλο χωρίς.

Και τέλος, οδήγησα F20 118i (μαύρο με steptronic ) για πολύ λίγο και μου άφηνε αίσθηση 2 μεγεθών πάνω (5αρας δηλαδή).
__________________

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Dim77 Εμφάνιση μηνυμάτων
Τι να λέμε....το καλύτερο και πιο όμορφο sports car ever....(σ.σ. Toyota Supra MKIV)
Result:Banned by Administrator
Απάντηση με παράθεση