Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #120  
Παλιά 17-01-18, 00:12
Το avatar του χρήστη kacey
kacey Ο χρήστης kacey δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 20-07-2004
Μηνύματα: 962
kacey is a jewel in the roughkacey is a jewel in the roughkacey is a jewel in the rough
Εδω,

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από jimmakoss E30 Εμφάνιση μηνυμάτων
Ναι φιλε μου ακριβως.. ΠΡΕΠΕΙ να αποδειχθει οτι το μοτερ το εβαλα ΕΓΩ και οχι ο προηγουμενος. Αυτο στην περιπτωση που ΕΓΩ αποφασισω να υποστηριξω οτι δεν ξερω τπτ για το μοτερ.
σταματησα να διαβαζω. Θα σου πω μια τελευταια φορα οτι απο τη στιγμη που ΣΗΜΕΡΑ, που το αυτοκινητο ειναι στην ιδιοκτησια σου, βρεθει με αλλο μοτερ απο αυτο που λεει η αδεια, ΕΣΥ ΕΙΣΑΙ παρανομος γιατι ΕΣΥ εχεις την εθυνη της νομιμοτητας του οχηματος ΣΟΥ.

Η παρανομια ειναι η υπαρξη διαφορετικου μοτερ απο αυτο που λεει η αδεια, και απο τη στιγμη που το μοτερ ειναι μεσα στο engine bay σου και το βλεπουμε με τα ματια μας, αποδεικνυεται. Και εσυ εχεις την ευθυνη για το οχημα ιδιοκτησιας σου, ακομα και αν καποιος μαγος σου εβαλε "κρυφα" το μοτερ στο αμαξι. Και κατσε εσυ και νομιζε οτι το κρατος πρεπει να αποδειξει μπλα μπλα μπλα.

Αμα βρουν ναρκωτικα στο σπιτι σου και γυρισεις και πεις "εγω δεν ξερω τιποτα, καποιος αλλος τα εβαλε, αποδειξτε οτι ηξερα", νομιζεις οτι περναει σε οποιοδηποτε δικαστηριο του κοσμου?

Στο λεω για τελευταια φορα: στο αυτοκινητο μπορει ο οποιοσδηποτε προηγουμενος ιδιοκτητης να εχει κανει οτι γουσταρει, και πραγματικα να εχει βαλει εκεινος το μοτερ. Μαζι σου σε αυτο. Συμφωνω. Απο τη στιγμη που σημερα ΕΣΥ το κυκλοφορεις στο δημοσιο δρομο, ΕΣΥ εισαι ο ιδιοκτητης του, και το αυτοκινητο εχει αλλο μοτερ απο την αδεια του, ΕΣΥ εχεις ευθυνη για αυτο.

Για ολα τα αλλα, ο θεος μαζι σου.
Απάντηση με παράθεση