Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #21  
Παλιά 10-03-15, 20:24
Το avatar του χρήστη sierra
sierra Ο χρήστης sierra δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 13-02-2009
Μηνύματα: 699
sierra will become famous soon enough
Πριν μια εβδομάδα πήγα στον Σπανό στην Αμφιθέας να ρωτήσω (τυπικά γιατί σύμφωνα με την ανακοίνωση της επίσημης BMW ήμουν μέσα, το αμάξι μου είναι παραγωγής 11ος του 2001 και κυκλοφορίας 2ος του 2002), αν το αμάξι μου είναι για αντικατάσταση του αερόσακου. Μου επιβεβαίωσαν ότι είναι αλλά δεν έχουν και να τους ενοχλήσω περίπου στις 10 Απρίλη 2015 και δεν έκλειναν ραντεβού. Από γνωστό έμαθα ότι έχει ο Σπανός στην Βουλιαγμένης και έτσι την άλλη μέρα πήγα (θυμάμαι την Τρίτη ήταν). Όταν έφτασα και ρώτησα για το θέμα μου απάντησαν ότι ναι μπορούν να μου τον αλλάξουν όχι όμως εκείνη την ημέρα (μου έλεγαν για μια ημέρα μετά, αλλά δεν μπορούσα εγώ) και μου έκλεισαν ραντεβού για τις 10 του μήνα, σήμερα δηλαδή, και σήμερα πήγα και μου τον άλλαξαν. Χρόνος αντικατάστασης 35΄λεπτά περίπου. Θέλω να επισημάνω την ευγένεια και τον επαγγελματισμό των υπαλλήλων που σπάνια έχω αντιμετωπίσει στην χώρα μας, ενώ στην Αμφιθέας δεν ήταν ανάλογη. Νομίζω όποιος θέλει για αντικατάσταση ας κάνει μια επίσκεψη στο Σπανό στην Βουλιαγμένης...
__________________
Ο χειρότερος αντρας η καλύτερη γυναίκα...
Απάντηση με παράθεση