Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #10  
Παλιά 22-12-09, 15:35
Το avatar του χρήστη asteris777
asteris777 Ο χρήστης asteris777 δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 22-12-2008
Μηνύματα: 126
asteris777 is on a distinguished road
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από bimmer-corfu Εμφάνιση μηνυμάτων
-απο όλα αυτά τα περί ποιότητας κατασκευής εμένα μόνο αυτό με τις τσιμούχες και τα παράθυρα κάνει μια στο τόσο. Θα το είχα αναφέρει στο φόρουμ αν υπήρχε κάτι. Το αμάξι έχει τουλάχιστων 135.000 χιλιόμετρα και λέω τουλάχιστων γιατί είναι μεταχ/νο
-Ε28 δεν ειχα
-Ακόμα το οδηγάω και πραγματικά μου αρέσει παρόλο που έχω τόσα άλλα πιο καινούργια.
-Για μακρινό ταξίδι με Ε46 δεν ξέρω. Έχω κάνει μόνο Ελλάδα-FYROM-Σερβία-Ουγγαρία σερί και μετά (στο ίδιο ταξίδι) Σλοβακία,Τσεχία,Πολωνία και καπάκι πίσω Τσεχία, Σλοβακία, Ρουμανία και μετά απο 2 μέρες Βουλγαρία, Ελλάδα (Κέρκυρα) χωρίς κανένα πρόβλημα http://www.bmw-motorsport.gr/forums/...ad.php?t=17724 και χωρίς cruise control γιατί δεν έχει

Πάρόλα αυτά σεβαστή η άποψη σου
+1 και εγω περα απο κατι τριγμους τις καρεκλας του οδηγου που μου κανει τωρα τελευταια δεν εχει τπτ απο τα προβληματα ποιοτητας κατασκευης.
επισης να αναφερω οτι στην οικογενια ειχαμε ενα ε36 και τωρα εχουμε ενα ε46 και ενα ε92 και τα 3 δεν ειχαν καμια σχεση μεταξυ τους σε αισθηση παρολα αυτα το καθενα οταν πρωτοβγηκε δεν ειχε καμια σχεση σε εμφανηση και ποιοτητα απο αυτοκινητα αλλον εταιριων.
Απάντηση με παράθεση