Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #3450  
Παλιά 18-09-15, 20:45
Το avatar του χρήστη m_power_lunatic
m_power_lunatic Ο χρήστης m_power_lunatic δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 10-07-2004
Μηνύματα: 2.578
m_power_lunatic is a splendid one to beholdm_power_lunatic is a splendid one to beholdm_power_lunatic is a splendid one to beholdm_power_lunatic is a splendid one to beholdm_power_lunatic is a splendid one to beholdm_power_lunatic is a splendid one to behold
Νικολα δεν αμφιβαλλω καθολου οτι λιγα Μ3 Ε30 ειναι σαν το δικο σου,το εχω δει και οντως ειναι πολυ καλο.

Αλλα η παρατυπια μπορει να σε μπλεξει πολυ-πολυ ασχημα μεχρι εκει που δεν φανταζεσαι.Θα πληρωνεις και δεν θα τελειωσεις ποτε....θα σε κυνηγαει μια ζωη οπως ειπανε ολοι πιο πανω.

Αν το ξεπερασουμε αυτο (που δεν ξεπερνιεται αλλα λεμε τωρα) δεν ειναι αδικο για αυτους που θελουνε να ειναι νομιμοι και τυπικοι εσυ να καμαρωνεις και δικαια οδηγωντας την και οι υπολοιποι να κοιτανε και να αισθανονται ολιγον τι μ@λ@κες????

Με αυτη την λογικη θα μπορουσα να εχω εδω και πολλα χρονια γνησια Μ3 Ε30 και στα χαρτια και να μην πρεπει να δωσω 25+ που μου ζητανε τωρα.Πριν καμια 15 χρονια ειχανε 3-4 εκατ. δρχ θα την ειχα παρει απεξω και θα την κυκλοφορουσα με διπλα χαρτια.

Οπως και να εχει,να προσεχεις και να την προσεχεις αλλα ξανασκεψου το......
__________________
Απάντηση με παράθεση