Θέμα: BMW M3 CSL Loaded
Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #176  
Παλιά 17-12-09, 18:24
deepblue Ο χρήστης deepblue δεν είναι συνδεδεμένος
Contributing Member
 
Εγγραφή: 19-03-2007
Μηνύματα: 1.605
deepblue has a spectacular aura aboutdeepblue has a spectacular aura aboutdeepblue has a spectacular aura about
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από shido Εμφάνιση μηνυμάτων
Κοιτα να δεις Βαγγελη
Με τον Vanvic δεν μιλαω εδω και καιρο και δεν ειχα σκοπο να ασχοληθω με τον λογο
Αλλα δεν μπορει να στην λεει και σε οποιονδηποτε για τετοιο λεπτο θεμα και με τον τροπο που το κανει (νετ) ,οταν εκεινος εμαθε για τον δυσκολο χειμωνα και καλοκαιρι που ειχα με την κοπελα μου (καρκινο μαστου ) και μου εδωσε "κουραγιο" λεγοντας μου βαλε κομπρεσορα να νοιωσεις καλυτερα .θα εκτονωνεσαι ..Δεν κολαει ρε φιλε
Γιαννη εισαι λαθος και στο εχω ξαναπει αρκετες φορες τωρα αν δε θες να το καταλαβεις που πραγματικα δε καταλαβαινω γιατι ειναι κριμα γιατι μιλας και λες κατι για καποιον που δεν ειναι τετοιου χαρακτηρα και δε το λεω γιατι υπαρχει συγγενεια αλλα γιατι πραγματικα ετσι ειναι !!!
Εχουμε χασει αρκετους απο τετοιες ασθενειες στην οικογενεια απο κει και μονο βγαλε το συμπερασμα σου αν αστειευομαστε με τετοιου ειδους θεματα και ειναι κριμα να λεμε τετοια εδω μεσα χρονιαρες μερες !!!
Λυπαμαι για αυτη την εξελιξη αλλα υπαρχει παρεξηγηση και δε θες να το καταλαβεις.
Το σκισαμε για αλλη μια φορα το thread ζητω συγνωμη .

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από EVANGELOS Εμφάνιση μηνυμάτων
... χοντρό !!! ...
Πραγματικα να μιλας εσυ για χοντραδες που τις εχεις κανει τροπο ζωης παει πολυ !!!
Εσυ μπου μπαινεις μεσα στα thread και λες ειναι μ@κακες οσοι ποσταρουν να σβηστει το thead-προσωπικα δεδομενα κλπ κλπ και αυτο σε εξουσιοδοτει να τους βριζεις ολους χωρις να ξερεις πως και τι εχει γινει?
Μαν ο καλος ανθρωπος δε φαινεται απο τις γνωσεις του αλλα απο τον χαρακτηρα του !!!
Σου αφιερωνω το επομενο τραγουδακι μια και τα ξερεις ΟΟΛΑ απλα οπου Σωκρατη βαλε Βαγγελη συνονοματε !!

Το σκισαμε για αλλη μια φορα το thread ζητω συγνωμη .
Καλες γιορτες να εχουμε με ΥΓΕΙΑ !!!
Απάντηση με παράθεση