Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #74  
Παλιά 20-09-17, 18:28
Το avatar του χρήστη konc
konc Ο χρήστης konc δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 07-10-2005
Μηνύματα: 1.587
konc is a splendid one to beholdkonc is a splendid one to beholdkonc is a splendid one to beholdkonc is a splendid one to beholdkonc is a splendid one to beholdkonc is a splendid one to beholdkonc is a splendid one to behold
Από που να αρχίσω και που να τελειώσω... ΟΚ είσαι (μάλλον) μόλις 22 χρονών και το αίμα βράζει, αλλά χαλάρωσε. Δεν γίνονται έτσι αυτά. Τι θα πεί "βγάλε καταλύτες"? Βάλε και τους κολλητούς σου ξέρω 'γω να αναπνέουν από πίσω όταν θα το μαρσάρεις μετά. Η κανά παιδάκι αύριο-μεθαύριο, τι λες? Αφήνω εντελώς ασχολίαστο το παράνομο της υπόθεσης και τις πιθανές επιπτώσεις γιατί δε μοιάζει να ενδιαφέρει και πολλούς...

Λοιπόν στα σοβαρά τώρα, ξέχνα τα "τα ξηλώνω όλα και κολλάω το μπουρί της σόμπας από το χταπόδι μέχρι πίσω". Οι δικές μου οι προτάσεις με σειρά προτεραιότητας και λαμβάνοντας υπόψη ότι πρωτίστως θέλεις θόρυβο, είναι οι εξής:

-Άλλαξε τελικό. Σίγουρα ένα επώνυμο racing ή ένας μαστρο-μήτσος μπορούν να φτιάξουν ένα πολύ πιο θορυβώδες τελικό απ' ότι είναι ένα νορμάλ επώνυμο.
-Δεν αν μπορείς να αντικαταστήσεις κάποια μεσαία με σκέτη σωλήνα, ή αν έχουν μέσα και καταλύτες με σκέτους καταλύτες -δεν ξέρω το αμάξι. Αυτό θα κάνει τεράστια διαφορά.
-Τελευταίο θα άφηνα το χταπόδι και θα το άλλαζα μόνο με επώνυμο, σε αντίθεση με το τελικό που ο μαστρο-μήτσος είναι οκ επιλογή.
Απάντηση με παράθεση