Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #6  
Παλιά 27-07-10, 09:22
Το avatar του χρήστη nik200
nik200 Ο χρήστης nik200 δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 18-08-2009
Μηνύματα: 1.081
nik200 is a glorious beacon of lightnik200 is a glorious beacon of lightnik200 is a glorious beacon of lightnik200 is a glorious beacon of lightnik200 is a glorious beacon of lightnik200 is a glorious beacon of light
1) δεν γινεται με την μια φορα που οδηγησες το αμαξι να εβγαλες συμπερασμα η να πηγες στο οριο του ενα αμαξι παντα με τα ηλεκτρονικα εκτος....εκτος και αν εισαι οδηγος αγωνων.....ποσο μαλλον ενα αμαξι με 420hp...εγω προσωπικα το καντετακι τρομαξα να το μαθω και αναθεμα αν εχει 130hp...και φυσικα μεταξυ μας και εγω m3 e92 θα επαιρνα!!
2) οτι δεν εχουν ολοι ερωτα με την πισω κινηση..και να γυριζουν το αμαξι παντου και παντα ισχυει....ετσι με κοροιδευουν και μενα οι φιλοι μου που τους φαινομαι γραφικος ωρες ωρες!!!!
3)το αμαξι ναι πασχει απο audiτιδα....δηλαδη τα κανει ολα μονο του...αλλα αυτο το κανει και φοβερα αποτελεσματικο...κανε μια δοκιμη...παρτε ενα μ3 ε92 και το rs4 βγαλτε και στα 2 τα συστηματα εκτος και πηγαινετε σε μια στροφοδιαδρομη....και θα δεις οτι η πισωκουνα οσο και καλη να ειναι (που ειναι υπερβολικα καλη σε μια m3 e92) δεν θα μπορεσεις με την ιδια ευκολια οσο ο οδηγος του rs4 να πας στον ιδιο ρυθμο!!!προσεξε...δεν εχει να κανει με το αυτοκινητο αλλα με τα χερια που θελει για να ακολουθησεις ενα καλοοδηγημενο τετρακινητο ....αρα το rs4 ειναι φοβερα τιμιο για καποιο που θελει να πηγαινει αερα..χωρις να ζοριζεται ιδιατερα... απο την αλλη θα μου πεις η οδηγηση ειναι απολαυση και πρεπει να ειναι δυσκολη....δεν συμμεριζονται ολοι ομως αυτη την αποψη!!!!!λιγοι ειμαστε οι αιρετικοι!!!
__________________
Απάντηση με παράθεση