Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #32  
Παλιά 06-05-08, 16:57
Το avatar του χρήστη m_power_lunatic
m_power_lunatic Ο χρήστης m_power_lunatic δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 10-07-2004
Μηνύματα: 2.578
m_power_lunatic is a splendid one to beholdm_power_lunatic is a splendid one to beholdm_power_lunatic is a splendid one to beholdm_power_lunatic is a splendid one to beholdm_power_lunatic is a splendid one to beholdm_power_lunatic is a splendid one to behold
Angry ΚΛΟΠΕΣ....

Απανωτες κλοπες αυτοκινητων τον τελευταιο μηνα και ιδιαιτερα την εβδομαδα του Πασχα και αναμεσα τους αρκετα BMW και αναμεσα τους διαφορα ///Μ,ενα χρυσαφι Μ3 Ε46 κουπε και ενα καμπριο λαγκουνα σεκα απο οτι ακουσα.Σε συζητηση που ειχα τυχαια σε φιλικη παρεα με ανθρωπο της γνωστης αλυσιδας μικροεπισκευων και τοπικων βαφων μου ειπε οτι εδω και 6 μηνες περιπου πανω απο 50% των περιστατικων ειναι χαρακιες με κλειδια κτλ κατι που ειδικα τον τελευταιο μηνα εχει παραγινει.Φανταστειτε οτι λογω της δουλειας μου που ειμαι καθε μερα στον δρομο μεσα στην Αθηνα το ειχα παρατηρησει και εγω το θεμα με τα καταχαρακωμενα αυτοκινητα.Ειναι ιδεα μου η το εχετε προσεξει και εσεις????Οσο αναφορα τις κλοπες ριχτε μια ματια στο ιδιο μας το φορουμ για να δειτε ποσες κλοπες εχουν αναφερθει εδω μεσα μονο.Σιγουρα εχει να κανει με αλλοδαπους σε μεγαλο βαθμο και με τους εμπορους ανταλλακτικων-τροπετων οι οποιοι ειδικα στα ΒΜW λογω των μετατροπων ειναι και τα πρωτα στην ζητηση.Εχω πειστει παντως οτι η πλειοψηφια τους ειναι κλεπταποδοχοι εν γνωση τους η κλεφτες οι ιδιοι.
__________________
Απάντηση με παράθεση