Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #12  
Παλιά 24-09-11, 17:27
Το avatar του χρήστη kotsos83
kotsos83 Ο χρήστης kotsos83 δεν είναι συνδεδεμένος
Junior User
 
Εγγραφή: 30-08-2011
Μηνύματα: 17
kotsos83 is on a distinguished road
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από ThaNOS E46coupe Εμφάνιση μηνυμάτων
συμβαινει εδω και καμπωσο καιρο,αλλα νομιζα πως απλα το αφησα ξεκλειδωτο. Αλλα αποκλειεται να το εκανα...ειμαι σιγουροςΚαι για Να γινω πιο κατανοητος...ανοιγω εχθες την πορτα και βγαινω,κλεινω την πορτα... Ανοιγει και η κοπελια μου και παταω το κουμπι να κλειδωσει. Κλεινει η κοπελια μου την πορτα αλλα χωρις να κλεισει καλα. Εγω ομως εχω πατησει το κεντρικο κλειδωμα. Ξεκλειδωνω ξανα λοιπον και κλεινουμε την πορτα σωστα. Κλειδωνω και φευγουμε. Το βραδυ πηγαμε να παρουμε το αμαξι και παταω να ξεκλειδωσει αλλα αναψαν μονο τα φωτακια χωρις να ακουστει ο θορυβος απο τις κλειδαριες.Ηταν ξεκλειδωτο.ειχε ξεκλειδωσει μονο του... Αυτο μου εχει συμβει τρεις φορες...τι λετε? Τι μπορει να ειναι?
Πισω απο το ντουλαπακι του συνοδηγου υπαρχει ενα εγκεφαλακι που διαχειριζεται πορτες κ παραθυρα.Το ειχα αλλαξει οταν το αμαξι ηταν ακομα καινουργιο(6 μηνων).Σε μενα μαζι με τις κλειδαριες απο τις πορτες ανοιγαν και τα παραθυρα μονα τους.Μιλαμε ειχα κουφαθει τοτε.Εβρεχε και ολα ειχαν γινει λουτσα μεσα.Η τιμη του αρκετα τσουχτερη αλλα ευτυχως ειχα εγγυηση.
__________________
Κώστας-Ξάνθη
Απάντηση με παράθεση