Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #22  
Παλιά 12-11-14, 15:14
Το avatar του χρήστη LefterisK
LefterisK Ο χρήστης LefterisK δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 27-11-2010
Μηνύματα: 697
LefterisK has a spectacular aura aboutLefterisK has a spectacular aura aboutLefterisK has a spectacular aura about
χαρη απο αντιπροσωπο μπορεις να ακουσεις οτι θες, ειδικα αν ειναι κ ασοβαρος...
ενδεικτικα να αναφερω οτι μικρος, σε ενα 307 που ειχα βαλει οργανακια κολωνας κλπ εκατσα μια μερα και μ@λ@κιζομουν με τα φωτα με αποτελεσμα να καψω την ασφαλεια τους.
το manual εγραφε ξεκαθαρα οτι η "ΧΧ" ασφαλεια ειναι για την εμπρος αριστερα μικρη σκαλα, για το πισω αριστερο φαναρι κ για τον φωτισμο μερικων διακοπτων στην κεντρικη κονσολα (κλειδωμα αλαρμ κλπ). επειδη ηξερα τον αντιπροσωπο της πεζω εδω της γειτονιας (νοτια προαστεια) απευθυνθηκα σε αυτον οπου στον οποιο ο μαγκας κοντος μουστακαλης μηχανικος (κ οχι ηλεκτρολογος) με τα χερια κυριολεκτικα στις τσεπες, κ αφου του εξηγησα τι ειχα κανει, μου σερβιρε στην μαπα οτι εκαψα εγκεφαλο μαζι με ολη τη γραμμη του καν-μπας με κοστος ανω του χιλιαρικου. εγω επεμενα να ελεγξει τις ασφαλειες γτ ειχα διαβασει στο μανιουλ του αμαξιου οτι παιζει να ειναι η "ΧΧ" ασφαλεια -τοτε δεν ασχολιομουν κ δεν εβαζα οχι απλα χερι αλλα ουτε νυχι στο αμαξι φοβουμενος μηπως χαλασω κατι- κ αυτος χτυπιοταν οτι φταιει η εγκατασταση του ασχετου ηλεκτρολογου που πηγα για τα οργανακια και που δεν απευθυνθηκα σε αυτους και καλα να παθω τωρα (ετσι ειχε πει) κ να τα σκασω χοντρα για να μην επεκταθει η ζημια κ καουν κι αλλες γραμμες στο αμαξι μου...
εννοειται οτι σηκωθηκα κ εφυγα κ δεν ξαναπατησα εκει κ οποτε τον βλεπω (γτ ειναι κοντα στο σπιτι μου το συνεργειο της αντιπροσωπιας) καθομαι κ γελαω (κ κλαιω με τους δυστυχους πελατες που καθονται κ πληρωνουν για ανυπαρκτες βλαβες τρελα ποσα) .
μετα απο 2 μερες κατεβηκα παλι πατρα στον εγκαταστατη κ μου αλλαξε την καμμενη ασφαλεια σε δευτερολεπτα μιας κ του ειχα πει ποια μπορει να ειναι...
__________________
Η BMW οδηγείται σαν να την έχεις μόλις κλέψει...
E90 Montego Blue 320i N46B20
Απάντηση με παράθεση