Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #128  
Παλιά 30-08-15, 01:00
Το avatar του χρήστη DiMiTrIs_
DiMiTrIs_ Ο χρήστης DiMiTrIs_ δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 16-12-2009
Μηνύματα: 679
DiMiTrIs_ will become famous soon enoughDiMiTrIs_ will become famous soon enough
με αλλα λογια να αγαπιομαστε ρε παιδια....
καταρχην που μιλησα εγω για μετατροπες και τροπετα?
εγω μιλησα για απειραχτο αμαξι που εχει πολλα ακριβα εξτρα...
και εγω τα θελω στο ε30 και οχι στο ε46....εγω....και μαρεσει να τα εχει ενω ειναι παλιο

αυτα τα εξτρα δν θα τα βρεις σε αμαξι που εχει τρεξει σε κοντρες γιατι αυτος που το πηρε και του εβαλε αλλα μοτερ δν τα ξερει αυτα τα εξτρα και αν τα ηξερε δν εκατσε να τα πληρωσει και να τα βαλει......γτ δν τα ηθελε
και ξαναλεω πως γινεται να λεμε οτι κανει ενα απλο ε30 1500 ευρω
και ενα τετοιο που αναφερω εγω να κανει το ιδιο που μονο το λουκ του κανει 1500
και φυσικα η καλυτερη επιλογη ειναι να το στησεις ολο μονο σου.....
τι καλυτερο ομως να βρεις ενα που να τα φοραει ολα αυτα απο το να καθεσαι να ψαχνεις να τα βρεις να ψαχνεις ebay και στις μαντρες...θα σου στοιχισει περισσοτερο......το βρισκεις ενα φορτωμενο εστω και απο προηγουμενο δν το πληρωνεις πανω απο 5.000 κατα τι γνωμη το λυνεις αν εχεις αμφιβολειες και τα ξαναπερνας μονος σου......κανεις και ενα βαψιμο μηπως εχει σαπισματα απο την αρχη αλλαζεις και τπτ αναλωσιμο και εχεις εχα κουκλι που το γνωριζεις πλεον απο πρωτο χερι

ναι εχουν αξια και αυτα τα λιγα που ειναι κουτα και πι8ανον με λιγα χιλιομετρα....αλλα κατω απο 3.000 δν νομιζω να βρεις τετοια περιπτωση οποτε το μπατζετ αρχιζει και ανεβαινει
__________________
τα bmw καινε,δεν πανε και πετανε κωλους!!

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη DiMiTrIs_ : 30-08-15 στις 01:04
Απάντηση με παράθεση