Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #7  
Παλιά 28-12-08, 20:00
Το avatar του χρήστη propeller
propeller Ο χρήστης propeller δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 29-11-2004
Μηνύματα: 333
propeller is on a distinguished road
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από God Εμφάνιση μηνυμάτων
Είναι 100% αξιόπιστο. Αυτά τα περισσότερα τα έχουμε ξαναπεί και σε άλλα thread. Δεν υπάρχουν 'λάδια μαϊμού' και λοιπές μπαρούφες, στην κανονική του συσκευασία και σφραγισμένο αγοράζεις ότι αγοράζεις. Αν υπήρχε απατεωνιά πως 50 χρόνια τώρα όχι μόνο δεν τον έχουν κλείσει αλλά δεν έχει και καμία κύρωση; Απλώς ο συγκεκριμένος κάνει πάρα πολύ ογκώδεις παραγγελίες και έχει πιάσει το νόημα του εμπορίου, δηλαδή ότι η κατανάλωση φέρνει το κέρδος και δεν κοιτάει να βγάλει 50-200% πάνω όπως οι περισσότεροι έμποροι ανταλλακτικών και αξεσουάρ.

Όσο για τον εξουσιοδοτημένο που λες, πες του ότι αν δεν λέει ψέμματα (που λέει) να αλλάξει προμηθευτή γιατί αν το παίρνει πάνω από 10€ το λίτρο να μου τρυπήσεις την μύτη. Εδώ τα συνοικιακά μαγαζάκια και τα παίρνουν αρκετά κάτω, αυτός που παίρνει και ποσότητα το παίρνει όσο οι ιδιώτες; Τα 'τόσο το πήρα εγώ' είναι το παλιότερο κόλπο του έμπορα, και δεν θα μου φανεί και περίεργο αν το αγοράζει από αυτόν κιόλας.
ειναι εξουσιοδοτημενος της castrol (μονο) και ημουν παρον σε ελεγχο που του εκανε η castrol οπου δειγματολειπτικα του πηρε απο ενα μπουκαλι απο ολα τα ειδη....
για τις μαϊμουδες τωρα.... πολλα γινονται.....
ΟΛΑ αντιγραφονται
ασχετο αλλα ξερετε οτι υπαρχει iphone μαϊμου ακριβως ιδιο με γνησιο, μεχρι και τα πρωτα μενου ειναι ιδια με γνησιο....
__________________

ετσι ξεκινησαν ολα...
Απάντηση με παράθεση