Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #10  
Παλιά 27-01-17, 11:12
Το avatar του χρήστη rapid_fast
rapid_fast Ο χρήστης rapid_fast δεν είναι συνδεδεμένος
Valvetronic soupa user
 
Εγγραφή: 15-05-2006
Μηνύματα: 7.731
rapid_fast has much to be proud ofrapid_fast has much to be proud ofrapid_fast has much to be proud ofrapid_fast has much to be proud ofrapid_fast has much to be proud ofrapid_fast has much to be proud ofrapid_fast has much to be proud ofrapid_fast has much to be proud ofrapid_fast has much to be proud ofrapid_fast has much to be proud of
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Fanatic Εμφάνιση μηνυμάτων
Στην Αμερική και γενικά όπου ρίχνει άπειρο χιόνι ΠΟΛΥΣ κόσμος βάζει τις BMW του επί μήνες σε τέτοιους φορτιστές. Εάν υπήρχε θέμα ασφαλείας και φωτιάς νομίζω θα είχε ακουστεί.

Ωραίος αυτός που προτείνει και ο Στέφανος, όντως ο ίδιος που δίνει η BMW. Και λογική τιμή. Η BMW νομίζω το δίνει διπλάσια.

rapidfast δεν είναι το θέμα πόσο κάνει η μπαταρία όσο να ξέρεις ότι όταν θα πας να το βάλεις μπρος θα πάρει και θα φύγεις να πας εκεί που θες. Εγώ λείπω συχνά σε ταξίδια και το αμάξι μένει ακινητοποιημένο. Και άμα δεν κάνω μεγάλες διαδρομές όταν είμαι πίσω η μπαταρία δεν προλαβαίνει να φορτίσει. Έχω καινούρια μπαταρία και έχω πρόβλημα μερικές φορές.
Παιδια αλήθεια συγγνώμη.
Φεύγω 23 μερες με ολισμενο συναγερμό.
Γυρνάω και στο αεροδρόμιο εχει -7 και το αμαξι ειναι κατω απο 15 ποντους χιονι..
Κανω μιση μιζια και αρπαζει αμεσως..
Εχω το αστρα 6 μηνες δεν το εβαλα μπρος, βαζω τον αρνητικο και παιρνει αμεσως..
Αλήθεια δεν τα καταλαβαίνω ολα αυτα..
Ουτε μπορω και να τα κανω γιατι εχω πυλωτη και οχι πάρκινγκ..
Αμαξι χωρις πινακίδες που δεν το κυκλοφορεις και δεν εισαι εξαρτημενος αν θα παρει μπρος δεν βλεπω το νοημα να το κρατας στην πριζα..
Για τις φωτιές ψαξτε λιγο αν θελετε..
__________________
Τα "μαστόρια" χαλάνε τα αυτοκίνητα μας....
Απάντηση με παράθεση