Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #29  
Παλιά 14-05-09, 20:15
Το avatar του χρήστη giannis 116
giannis 116 Ο χρήστης giannis 116 δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 16-02-2009
Μηνύματα: 3.167
giannis 116 is just really nicegiannis 116 is just really nicegiannis 116 is just really nicegiannis 116 is just really nicegiannis 116 is just really nice
Αυτα διαβαζω και κλαιω ...Τελικα σε μερικα πραγματα καθε περσι και καλυτερα ισως...
Εγω εκανα τη μ@λ. και στον ασσο δεν παρηγγειλα κονσολα με ποτηροθηκες, ηταν εξτρα οταν εβαλα την παραγγελεια στη Γερμανια που εμενα και το διαπιστωσα με λυπη μου οταν το παρελαβα. Οταν θελησα να βαλω after μου ειπαν πως για να χω ποτηροθηκες στη κεντρικη κονσολα θα πρεπει να αλλαχτει ολη η κονσολα με το αντιστοιχο μεγαλο κοστος και τα αναλογα ξηλωματα!
Και καλα, τασακι δε με χαλασε που δεν εχει, ουτως η αλλως δε καπνιζω και μεσα στ αμαξι απαγορευεται και να κλανουν ακομα ! Αλλα ποτηροθηκες ειναι μεγαλο μειον για μενα που δεν εχει μια που ειμαι καφεινομανης!
Σκεφτομαι να παω στη λυση των aftermarket γνησιων ομως BMW ποτηροθηκων που μπαινουν ειτε στο ταμπλω η μια ειτε στη δεξια πλευρα της κεντρικης κονσολας η αλλη. Βεβαια δεν εχω προχωρησει στην τοποθετηση γιατι εχω τις αμφιβολιες μου το κατα ποσο θα επηρεαστει η εργονομια. Δεν ξερω κατι δε μου παει καλα μ αυτες απο φωτο και σχεδια που εχω δει. Η μια στο ταμπλω ισως να εμποδιζει τα κουμπια του RCD και του κλιματισμου, η δε αλλη στη κονσολα ισως να χτυπα στα ποδια του συνοδηγου. Θελω να τις δω πρωτα live και μετα βλεπουμε..
Παντως μεγαλη μ@λ. της εταιρειας ετσι οπως τα εκανε με τις νεες σειρες. Δηλαδη για να βαλεις μια ποτηροθηκη θα πρεπει να ξηλωσεις το συμπαν και να την πληρωσεις λες και μεσα εχει καμια σαμπανια!
Απάντηση με παράθεση