Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #22  
Παλιά 24-09-09, 01:00
Το avatar του χρήστη stratos
stratos Ο χρήστης stratos δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 03-02-2008
Μηνύματα: 1.673
stratos is a jewel in the roughstratos is a jewel in the roughstratos is a jewel in the rough
Πήγαινες βεντούζα ένα αυτοκίνητο με διπλάσια ιπποδύναμη και καλό οδηγό. η εμπειρία απο τα κάρτ σε βοήθησε σε αυτό πάρα πολύ. Έκανες χρόνο που πολλοί θα ζήλευαν. Εμπειρία με αυτοκίνητο σε πίστα δεν έχω καθόλου και μπήκα μέσα με αρκετή ροπή και έκανα 1:42. Άντε να κατέβω 1 δευτερόλεπτο ακόμα μιας και το αυτοκίνητο μου δεν είναι trackday car. Πιστεύω πως δεν τα παραλέω. Την επόμενη φορά θα μελετήσω λίγο παραπάνω και θα δώ και τις γραμμές σου για να βελτιώσω και εγώ τις δικές μου λίγο παραπάνω. Φυσικά ο φίλτατος Paladin μου έδειξε πως πρέπει να μπώ αλλά δε έχει σχέση το δικό μου πάτημα σε σχέση με το τετρακίνητο τέρας του και την ψαγμένη ανάρτηση. Το δικό σου είναι πιο κοντά στα δικά μας δεδομένα.

Τελικά νόμιζα οτι είναι αρκετά ελαφριές οι CSL αλλά οι ΟΖ τελικά είναι πανάλαφρες. Και 5 κιλά στον κάθε τροχό είναι μεγάλο κατόρθωμα.

Ελπίζω να ξαναβρεθούμε σε κάποιο trackday μαζί με την ίδια και ακόμη περισσότερη παρέα. Θα ήθελα να είχαμε πιο πολύ χρόνο για να μοιραστείς τις γνώσεις σου μαζί μας. Δεν περιμένω να μπώ ποτέ να γράψω 1:34:8 αλλά σίγουρα να βελτιώσω όσο γίνεται τις οδιγηκές μου ικανότητες σύμφωνα με τις αντοχές και δυνατότητες του αυτοκινήτου μου. Ως τότε θα σκέφτομαι εκείνο το 2ήμερο, τον χαβαλέ, την καλή παρέα και τις απίστευτες μάσες που ρήξαμε....
__________________
E36 3.16i.... 1993 - 2009.... R.I.P.
Απάντηση με παράθεση