Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #41  
Παλιά 13-11-09, 15:00
Το avatar του χρήστη Dimzan
Dimzan Ο χρήστης Dimzan δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 20-11-2007
Μηνύματα: 1.719
Dimzan is a glorious beacon of lightDimzan is a glorious beacon of lightDimzan is a glorious beacon of lightDimzan is a glorious beacon of lightDimzan is a glorious beacon of lightDimzan is a glorious beacon of light
Τεσπα διαφωνουμε αλλα καθενας εχει την αποψη του....

Για τον κουνιαδο ειπα εν ολιγοις οτι 1 περιπτωση δεν ειναι δειγμα. Αν μου βρεις 10 με το ιδιο προβλημα ομως τοτε ναι ειναι στατιστικο. Σαν την κολωνα τιμονιου στα καινουρια bmw. Το πε ενας στην αρχη, ειπαμε θα δειξει, και ο χρονος εδειξε οτι εχουν εμφανιστει πολλα εμ ιδιο προβλημα. Καποιοι ισως θυμουνται και ενα 116 που εσπασε ο κινητηρας. Ηταν ομως ενα (που καλυφθηκε κι ολας) και ηταν η αξαιρεση στην στατιστικη που λεει οτι δε σπανε χωρις λογο. Τωρα μαλλον εγινα πιο κατανοητος πως εννοω την εννοια στατιστικη.

Ναι τα φορουμ ειναι στατιστικη καλυτερη απο αυτα που ακους στο δρομο. Η καλυτερη στατιστικη ειναι να δουλευεις σε συνεργεια.. Τοτε παω πασο...



Στο θεμα σου τωρα, η αποψη μου ειναι πως εαν εχεις απο πριν ενα budget 1000 ευρω που να μη σε πειραξει αν θα σου χρειαστει να τα δωσεις τοτε μπορεις να παρεις το αμαξι. Δεν βγαζει τραγικα προβληματα το 116 και ειδικα το facelift ειναι ακομα καλυτερο. Αν σου αρεσει παρτο, αλλα κατα τη γνωμη μου μην μενεις στην εμφανιση. Οδηγησε το οπως θα το οδηγεις σαν καθημερινο αμαξι και αν σε καλυψει (που θα σε καλυψει) παρτο.


Edit. ΕΙπες για αξιπιστια των φορουμς. Οσο μεγαλυτερο ειναι ενα φορουμ τοσο πιο αξιοπιστο ειναι. Και δεν ειναι κλαμπ εδω μεσα ωστε να μπλεκουν χορηγοι κλπ η να υπαρχει κατι πιο καθοδηγουμενο. Μπες πχ στο φορουμ για τα mx5 να δεις τι καλυψη πεφτει..
__________________
αλλαξα υπογραφη

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Dimzan : 13-11-09 στις 15:03
Απάντηση με παράθεση