Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #985  
Παλιά 04-01-11, 12:19
Το avatar του χρήστη m_power_lunatic
m_power_lunatic Ο χρήστης m_power_lunatic δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 10-07-2004
Μηνύματα: 2.578
m_power_lunatic is a splendid one to beholdm_power_lunatic is a splendid one to beholdm_power_lunatic is a splendid one to beholdm_power_lunatic is a splendid one to beholdm_power_lunatic is a splendid one to beholdm_power_lunatic is a splendid one to behold
Cool .............

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από dimitris o28/505 Εμφάνιση μηνυμάτων
καλη χρονια σε ολους παιδια!!!!!!!αυτο ειναι ισως ενα απο τα ελαχιστα γνησια τσεκοτο στην ελλαδα με ελληνικα νουμερα και ειμαι πολυ περηφανος που ειμαι ιδιοκτητης του.... χαιρομαι πολυ που ακουω τετοια καλα λογια.....εχω κανει πολλες τρελες γι αυτο το αυτοκινητο και μαλλον θα κανω πολλες ακομα!!!!!!!!!!!!
Καλη χρονια να εχεις,ηρθες στο σωστο thread και εδω μεσα υπαρχει κοσμος που δεν φανταζεσαι τι τρελα κουβαλαει για τις Μ3 Ε30.Το αμαξι σου ηταν καποια χρονια στην Πευκη και το εβλεπα καθημερινα...μηπως το ειχες και το ξαναπηρες απο τον προηγουμενο ιδιοκτητη του???Απο οσο ξερω οσα χρονια ασχολουμαι με τα Μ3 Ε30 απο πιτσιρικας εχεις την μοναδικη Μ3 Ε30 Cecotto με ελληνικα νουμερα.Στο εργαλειο βαλε την ριγουλα στον προφυλαχτηρα γυρω-γυρω και τα καπακια στις ζαντες....ετσι για την τελειοτητα!!!!!!
__________________
Απάντηση με παράθεση