Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #35  
Παλιά 15-12-11, 15:34
bimmerm Ο χρήστης bimmerm δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 20-11-2011
Μηνύματα: 347
bimmerm will become famous soon enough
Παράθεση:
Αγαπητέ bimmerm, για μια ακόμη φορά θα σου πώ ότι κανένας δεν ''στην είπε'' όπως κατάλαβες και φόρτωσες
αγαπητε φιλε ντιμ δεν ενοουσα εσενα οτι μου "την ειπες" ,γιατι ...

Παράθεση:
(γράφοντας ότι εμπεριέχει και δόση χιούμορ).
Παράθεση:
το ''πήρες λάθος αμάξι'' ήταν πιο πολύ χιουμοριστικό
το διευκρυνισες.


Παράθεση:
Οι απορίες σου αφορούσαν 3 πράγματα. Για το 1) Είναι θέμα όλων των τιμονιών. Δεν το τερματίζεις με δύναμη. Δεν θέλει άλλωστε.
2) Όταν παίρνουμε κάτι στοκ με έκπτωση έχουμε θέμα με το πρόωρο πρώτο σέρβις. Η έκπτωση συνήθως υπερκαλύπτει το όποιο θέμα με την αλλαγή λαδιών-υγρών φρένων (μόνο αυτά θέλουν αλλαγή).
3) Οι πολ/στες. Όταν βγείς εκτός εγγύησης τους πληρώνεις σίγουρα.
Αν είναι συνεργάσιμοι στην αντιπροσωπεία (είναι σε πολλά θέματα από εμπειρία, εξαρτάται και από την εκάστοτε αντιπροσωπεία), μπορείς να γλυτώσεις κάποια πράγματα και ακόμα και να σου κάνουν κάποια έκπτωση αν μόλις βγήκες από την εγγύηση.
Γενικά καλό είναι όταν σου παρουσιάζονται προβληματα και είσαι εντός εγγύησης, πιστεύω πως θα υπάρχει ανταπόκριση αν ευγενικά ζητάς δωρεάν αντικατάσταση (π.χ. πολ/στη) ακόμα και αν σου λένε ότι είναι κάτι αναλώσιμο και εκτός εγγύησης.
φιλε ντιμ αυτη ειναι η πληρεστερη ,λιτη και πιο διευκρυνιστικη απαντηση που πηρα..σευχαριστω πολυ.

Παράθεση:
.και ο ραπιντ πήρε λάθος αμάξι...όλο γκρινιάζει για τριγμούς
χαχαχα...ταπα!!! λοιπον φιλε ραπιντ καποτε ενας γνωστος μου που δουλευε στην φιατ-συνεργειο οταν του ειπα εγω σαν οδηγος οτι τα φιατ πολυ τριζουν μου ειπε ολα τα αυτοκινητα εχουν τους θορυβους τους!!! οποτε ζησε μαυτο και οδηγα... αμεριμνος χαχαχα
Απάντηση με παράθεση