Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #8  
Παλιά 07-05-12, 19:55
Το avatar του χρήστη Nick_compact
Nick_compact Ο χρήστης Nick_compact δεν είναι συνδεδεμένος
MINIaddict user
 
Εγγραφή: 25-06-2004
Μηνύματα: 5.249
Nick_compact is a splendid one to beholdNick_compact is a splendid one to beholdNick_compact is a splendid one to beholdNick_compact is a splendid one to beholdNick_compact is a splendid one to beholdNick_compact is a splendid one to beholdNick_compact is a splendid one to beholdNick_compact is a splendid one to behold
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από BMW2002tii Εμφάνιση μηνυμάτων
Συγχαρητηρια φιλε μου! Πραγματικά χαίρομαι οσους μπορουν και απολαμβάνουν το αυτοκίνητο τους πλεον σε τετοιες διοργανώσεις. Με το καλό να το στησεις οπως θέλεις το Μini και να κατεβασεις χρόνους... και παλι συγχαρητήρια!
Να'σαι καλά φίλε μου, σ'ευχαριστώ πολύ για τα καλά σου λόγια.
Μη νομίζεις όμως ότι δε μου κοστίζει... στερούμε από άλλα για να κάνω αυτό που τόσο μου αρέσει, και σε χρόνο και σε σε χρήμα. Και το κακό είναι οτι δε μπορώ να βρω κάποια εταιρία να με στηρίξει, με πραγματικά αστεία ποσά ανά αγώνα, απλά για βοήθεια και τπτ παραπάνω. Μόνο η Trade Wind ανταποκρίθηκε θετικά, και με βοηθάει με τον τρόπο που μπορεί και το εκτίμησα πολύ αυτό.
Άσχημες εποχές αλλά όσο μπορώ θα το κάνω! Για να φτάσει το αυτοκίνητο σε αυτή τη μορφή, μου πήρε κάποια χρόνια (κυριολεκτικά)
Απάντηση με παράθεση