Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #7  
Παλιά 09-03-19, 21:24
Το avatar του χρήστη tsambu
tsambu Ο χρήστης tsambu δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 31-03-2006
Μηνύματα: 234
tsambu will become famous soon enough
Λενε οτι οταν καποιος μοιραζεται τη χαρα του νιωθει διπλη χαρα.Μαλλον ετσι ειναι...

Πανε κοντα 4,5 χρονια, μετα απο μια τεραστια ντογκα, που η μπουμπου μπηκε κατω απο μουσαμα, με αβεβαιο μελλον.

5 χρονια δουλειας σκυλου, και ειπα να την ξαναβγαλω στο δρομο.

Οι νεες, παλιες αλλα κλασσικες ζαντουλες πηγαν στο μαστορα, ανοιξε 1,5 χιλιοστο ο αφαλος, κουμπωσαν κουτι.

Μετα ομως απο 4,5 χρονια χωρις μιζια, ουτε ηξερα σε τι κατασταση ηταν, πολυ δε περισσοτερα αν παρει μπρος...

15 λιτρα βενζινης εδειχνε οτι ειχε, ενα ενισχυτικο μεσα, ελεγχος λαδια νερα, φυσικα νεα μπαταρια, το σταυρο μας και μιζια....

Δεν ξερω ρε σεις, αλλα, αρχισα να φωναζω σα χαζος, καθως πηρε με την πρωτη σαν τσακμακι...
Εχω βιντεο, αλλα δεν ξερω αν το ανεβασω.Καρναβαλι λεμε....

Τεσπα, ανεβαζω φωτο, οπως ζητησε ο φιλος πιο πανω.Ομολογω οτι το βρηκα σε κατασταση που δεν περιμενα.Μονο μια φωλια σαλιγκαριων βρηκα...φαινεται στη φωτο της μηχανης..

Απλα μετα απο 5-10 λεπτα λειτουργιας, ομαλοποιηθηκε πληρως το ρελαντι, μου εβγαλε απλα τσεκ κινητηρα.Γιατι? ρωταω τωρα εγω ο αφελης.

Το κανα μια μικρη βολτα, μια χαρα.Εννοειται φευγει για γενικο ελεγχο.Να το παω με γερανο για ασφαλεια?

Ευχαριστω που μοιραστηκα το δωρακι μου μαζι σας, τα ξαναλεμε.

https://www.dropbox.com/sh/avyzgcqyd...oI1OCcr-a?dl=0

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη tsambu : 09-03-19 στις 21:29
Απάντηση με παράθεση