Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #4187  
Παλιά 24-05-18, 10:35
LuigiD Ο χρήστης LuigiD δεν είναι συνδεδεμένος
Junior User
 
Εγγραφή: 17-12-2013
Μηνύματα: 17
LuigiD is on a distinguished road
Διαβαζω το φορουμ αρκετο καιρο,ποτε δεν ημουν κατοχος εγω BMW αλλα ειχε ο πατερας μου ενα 518ι Ε28 και ενα 316ι Ε46 2004.
Ειμαι πλεον στο κατωφλι των 44 δεκεμβριων και ακομα θυμαμαι το τευχος των 4Τ που ειχε την αγωνιστικη Μ3 Ε30 στον Νιρμπουργκρινγκ μαζι με μια μαυρη πολιτικη.Ακομα πρεπει να το εχω το τευχος αυτο.
Δεν νομιζω οτι υπαρχει περιπτωση να αποκτησω ποτε Μ3 Ε30 αλλα,θα συμφωνισω με τον Γιωργο,οτι και να την κοιταω μου προκαλει ριγος και θαυμασμο.Εχει απλα σημαδεψει την εφηβεια μου,οταν νιωθαμε οτι τα μεταλλα με 4 τροχους ειναι κατι παραπανω για εμας απο οτι για τους αλλους ανθρωπους.
Προσφατα εμαθα οτι υπαρχει μια Εβο 2 παρκαρισμενη σε υπογειο γκαραζ,ευβλαβικα φυλασομενη,ενος ευκαταστατου κυριου που δεν την αγγιζει κανεις!!!!!με την πρωτη ευκαιρια,αν ποτε μου επιτραπει θα παω να μυρωθω απο την αυρα της,ισα να την δω απο κοντα,να την θαυμασω.

Τρεφω μια ιδιαιτερη συμπαθεια για την BMW σαν εταιρεια γιαυτο και συνεχιζω να διαβαζω τα θεματα του φορουμ αν και δεν εχω στο αμεσο μελλον σκοπο να αποκτησω μια,αν και ποτε δεν ξερεις.

Να ειστε ολοι καλα και να χαιρεστε τα 4τροχα ονειρα σας!

Δημητρης
Απάντηση με παράθεση