Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #8  
Παλιά 26-05-16, 06:46
Το avatar του χρήστη panosds
panosds Ο χρήστης panosds δεν είναι συνδεδεμένος
Newbie
 
Εγγραφή: 01-03-2016
Μηνύματα: 6
panosds is on a distinguished road
Smile

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Stunt Mike Εμφάνιση μηνυμάτων
Βγαζεις οπως ειναι απο το 525,μοτερ πλεξουδα-εγκεφαλο(αυτα πανε πακετο ετσι κι αλλιως) παρεα με ολη την εξαγωγη και το βαζεις στο δικο σου....Αν το καντραν του ειναι διαφορετικο,βαλε του 525...Αν και μαλλον ιδιο ειναι...Οι βασεις μηχανης επισης ιδιες,βαλε οποιες ειναι σε καλυτερη κατασταση,πραγμα που θα επικρατησει και για ολο τ'αμαξι,αν το παρεις οπως ειναι....Οτι ειναι σε καλυτερη κατασταση,μπαινει στο δικο σου....Βγαλτο με το κοντο βημα για αρχη,κι αμα δεν σ'αρεσει,βαζεις το διαφορικο του 525(3.15 φοραει?)..
Οσον αφορα τα καθισματα,και να μην εχεις αναμονες βαζεις απο το 25αρι....Δεν ειναι δυσκολο γι'αυτον που θα αναλαβει την τραμπα των μηχανικων να κανει κι αυτο...

Καλημέρα, Ευχαριστώ για τις πληροφορίες, το 525 σύμφωνα με τον πίνακα φοράει 3.23, τώρα με το δικό μου θα είναι πιο κοντό φαντάζομαι αλλά θα κινείται πιό ευκολα στην πολη, ίσως και να οργώνει άν το κάνω μπλοκέ, κάπου δίαβασα για έναν μπούμπη ότι τα κάνει μπλοκέ δεν γνωρίζω περισσότερα. Όσον αφορά το καντράν εμένα είναι με αναλογική ένδειξη χλμ, δεν ξέρω αν η φίσα του ταιριάξει στο 525. Για τα καθίσματα κοίταξα απο κάτω έχει μια μεγάλη λευκή φίσα αναμονής ίσως να είναι για ηλεκτρικά, εμένα έχει δερμάτινα θερμαινόμενα.
Απάντηση με παράθεση