Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #3417  
Παλιά 16-06-15, 13:07
Το avatar του χρήστη m_power_lunatic
m_power_lunatic Ο χρήστης m_power_lunatic δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 10-07-2004
Μηνύματα: 2.578
m_power_lunatic is a splendid one to beholdm_power_lunatic is a splendid one to beholdm_power_lunatic is a splendid one to beholdm_power_lunatic is a splendid one to beholdm_power_lunatic is a splendid one to beholdm_power_lunatic is a splendid one to behold
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από BMW Power Εμφάνιση μηνυμάτων
Το αυτοκίνητο απευθύνεται σε γνώστες και οι γνώστες δεν πρόκειται να δώσουν τσάμπα χρήματα.

Μόλις είδα evo 2 γνήσιο και μαύρο χρώμα.....
+100000000000

Η απληστια στο ζενιθ της........ακου θρασος 80.000 ευρω.

Σου λεει στο mobile-autoscout 24 de τοσα ζητανε,τοσα και εγω.......ελληναρα σε λατρευω την τυχη μου μεσα!!!

Δεν υπαρχει η παραμικρη σχεση ομως με εκεινα τα αυτοκινητα και δεν εχει καν τα χλμ που γραφει.

Κατα την γνωμη μου το αυτοκινητο εχει αξια,ειναι σχεδον πρωτο χερι ουσιαστικα,δεν εχει σοβαρο τρακαρισμα,δεν εχει σκουρια μιας και ειναι Ελλαδα ολα τα χρονια παρα ελαχιστη και ειναι γνωστος ο αρ.πλαισιου αφου το γραφει το χαρτι του εισαγγελεα ξεκαθαρα.

Κατα την γνωμη μου ειναι πολυ καλο αλλα η ελλειψη του αρ.πλαισιου το οποιο ουσιαστικα αυτο δινει την αξια και την ταυτοτητα στο αυτοκινητο και ουσιαστικα αυτο ακριβως λειπει σε 90% των Μ3 Ε30 στην Ελλαδα του αφαιρει ενα μεγαλο μερος της αξιας του.

Προσωπικα και μονο το κοστολογω για καποιον που δεν τον νοιαζει οτι δεν εχει τον αρ.πλαισιου καθολου στα 20.000 ευρω-για καποιον που θελει τετοιο αμαξι γιατι αμα το πεις σε αλλον θα αρχισει να γελαει.

P.S Δημητρη σε ξεχασα,χρονια πολλα φιλε μου,να εισαι-ειστε παντα καλα!!!!
__________________

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη m_power_lunatic : 16-06-15 στις 13:10
Απάντηση με παράθεση