Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #17  
Παλιά 02-12-08, 12:07
sm6 Ο χρήστης sm6 δεν είναι συνδεδεμένος
Banned
 
Εγγραφή: 26-12-2007
Μηνύματα: 1.833
sm6 is a name known to allsm6 is a name known to allsm6 is a name known to allsm6 is a name known to allsm6 is a name known to allsm6 is a name known to all
ρε παιδια πραγματικα αρχιζω να καταλαβαινω γιατι τοσον καιρο δεν ηξερα κανεναν που να γραφει σε ελληνικο φορουμ αυτοκινητου.

και καποιοι γνωστοι μου "εκραζαν" εμενα που εγραφα....

την κινεζικη παροιμια που λεει "οταν τα λογια σου δεν ειναι καλυτερα απο τη σιωπη, καλυτερα να σιωπας", την εχει κανενας ακουστα?

μπαινει λοιπον καποιο θεμα χ. μετατροπη με δυο κομπρεσορες σε μοτερ v10. και αντι να δω καποια ωραια κριτικη, οπως πχ. αρχισε να γινεται για το μπρακετο στηριξης των συμπιεστων,

να δω ανθρωπους ψαγμενους να προσθετουν πληροφορια ή κριτικη επι μηχανολογικου, σχεδιαστικου ή αλλου ενδιαφεροντος,

βλεπω αποριες για το τι θα γινει αν πεσεις σε λακουβα με 300, ποτε θα σε βρει η νικολουλη, και μεγαλοσχημες δηλωσεις τυπου "τι θα εκανα αν ημουν πρωθυπουργος"...

δεν εισαι φιλε μου. εκει ειναι το θεμα. και μεχρι να γινεις σχολιασε αλλα πραγματα που μπορεις να σχολιασεις.

βαλε ενα google, διαβασε, ψαξε λιγο και πες: ειναι μαλακια το hurricane, διοτι π.χ. σε τεστ ξενου περιοδικου βγηκε πιο αργο απο νορμαλ,

γιατι το περασε 997 turbo με 100 αλογα λιγοτερα, γιατι αλλαζει τα smg σαν τα πουκαμισα, γιατι μου τη σπαει να βαζουν χερι στα Μ.

ενα σωρο σχολια μπορει να γραψει καποιος. φυσικα και δεν αναφερομαι για οσους κανουν πλακα, ουτε υποστηριζω οτι το ευθυμο κλιμα ειναι ασχημο.

αλλα, γνωμη μου ειναι να μη γεμιζουμε σελιδες μονο με χαβαλε. δεν χρειαζεται ο καθενας να γραψει κατι οπωσδηποτε. απλα και μονο για να γραφτει.

και για να μην παρεξηγηθω ξεκαθαριζω οτι, διατυπωνω μια αποψη για λογους ενδιαφεροντος. ουτε μπορω ουτε θελω να την επιβαλω σε κανεναν.

υποστηριζω το δικαιωμα του οποιουδηποτε να γραφει το οτιδηποτε (ακομα και πραγματα που κοβουν οι αντμιν). ακομα και αν τα γραφομενα ειναι χαβαλες. ετσι ομως χανεται η ουσια.
Απάντηση με παράθεση