Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #10  
Παλιά 24-05-10, 20:47
Το avatar του χρήστη nik200
nik200 Ο χρήστης nik200 δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 18-08-2009
Μηνύματα: 1.081
nik200 is a glorious beacon of lightnik200 is a glorious beacon of lightnik200 is a glorious beacon of lightnik200 is a glorious beacon of lightnik200 is a glorious beacon of lightnik200 is a glorious beacon of light
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από kapetanios Εμφάνιση μηνυμάτων
Απο προσωπική εμπειρία (ένα κολλητάρι έχει το golfaki 1.4 tfsi 122ps) και το γεγονός ότι σε κόντρα με το δικό μου bmw e81 122ps σε φανάρια είναι οριακά μπροστά μου για τους προφανείς λόγους που όλοι ξέρουμε (ύπαρξη τουρμπο ) αυτο με τα 115 δεν έχει καμιά ελπίδα σε κόντρα, όσον αφορά τώρα αγορά γιατί πέρυσι που πήρα τη μπιμεριά μου κοιτούσα και το Α3 εμένα προσωπικά με απέτρεψε το γεγονός ότι το α3 έχει 4 αστέρια στα crash test σε σχέση με τη 5αρα μπέμπα και η χάλια ποιότητα του εσωτερικόυ κλάσσης κατώτερη απ τη μπέμπα(προσωπική άποψη πάντα) όσον αφορά τους χώρους για τα 3θυρα είναι τα ίδια σχεδόν.

οριακα μπροστα δεν νομιζω.....δεν γινεται να γραφουν ολοι (περιοδικα, εταιριες) 9.5sec το audi (και το vw) και 10.9sec η bmw....και να ειναι οριακα μπροστα...1.5sec σε κοντρα ειναι πολυς χρονος.....
__________________
Απάντηση με παράθεση