Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #9  
Παλιά 01-08-05, 14:18
Το avatar του χρήστη moutraklas
moutraklas Ο χρήστης moutraklas δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 03-01-2005
Μηνύματα: 490
moutraklas is on a distinguished road
Smile Εμπειρία Μ Ε30

Συνέβη πριν 10 μέρες... Παρασκευή, 22/7, απόγευμα, έξω από τον Καψαλίδη...

Είχα ταξίδι μπροστά μου, τρεμόπαιζε το λαμπάκι για τακάκια, πήγα να τσεκάρω, άλλαξα μόνο ένα τεστ τελικά (και όλα τα μπουλόνια ασφαλείας που είχα...) Κάνω να φύγω, πετάγεται ένα παιδί που μόλις είχε έρθει "κάτσε να τραβήξω το δικό μου να φύγεις"... Πάω να δω το δικό του και μένω κόκκαλο....
Το ΕΝΑ
Το ΜΟΝΑΔΙΚΟ
Το ΑΠΟΛΥΤΟ
Όπως καταλάβατε ήταν ///Μ
Και όπως ίσως φαντάζεστε, ήταν ///Μ Ε30

Ένα κατάλευκο, πανέμορφο, εξαιρετικό, απίστευτο ///Μ3 Ε30...

Να φύγω? Δεν πάω πουθενά, εδώ θα μείνω....
Μετά το πρώτο σοκ, άρχισα να προσπαθώ να μαζέψω τα σάλια μου... αλλά επειδή δεν τα κατάφερνα και πολύ καλά επάψα να αντιστέκομαι και γελοιοποιήθηκα εντελώς...
Anyway, να μην το κουράζω, με τα πολλά το έβαλα το παλικάρι να με κάνει μια βόλτα με το κουκλί του...
Προσέξτε, όχι να οδηγήσω, να με πάει βόλτα... Χαζό θα πείτε, ε? Ίσως... Πολύ πιθανόν να φανεί υπερβολικό αλλά μια κ εγώ δεν είχε τύχει ποτέ ξανά στη ζωή μου να μπω (έστω) σε οποιαδήποτε Μ, έπαθα μια κάποια ζημιά... Οπότε συνυπολογίστε τώρα, είμαι σε Μ, είμαι πρώτη φορά σε Μ, είμαι σε Μ Ε30, είμαι πρώτη φορά σε Μ Ε30....
Να πω για την εμφάνιση έξω? Να πω για την εμφάνιση μέσα? Να πω για τον ήχο? Να πω για την αίσθηση? Να πω για τα ανοίγματα? Λέω μόνο ότι έπαθα πολύ μεγάλη ζημιά.... Πολύ μεγάλη όμως....
Δηλαδή, το πλάσμα αυτό το λάτρευα έτσι κι αλλιώς... τώρα? Η κουβέντα "Θέλω την Μ3 ε30" έχει αποκτήσει πλέον άλλη διάσταση...

υγ. Φίλε Μάκη ευχαριστώ και σε περιμένουμε στην παρέα μας...
Συνημένες Εικόνες
Τύπος Αρχείου: jpg e30 M3 makis 1.jpg (51,9 KB, 131 εμφανίσεις)
Τύπος Αρχείου: jpg e30 M3 makis 2b.jpg (40,0 KB, 306 εμφανίσεις)
__________________
Tasos

ABS
Anti Bangle System

E30 ///M3 blinks the eye...: “Take this steering wheel and I will show you what sports motoring and genuine driving passion can really be!
Απάντηση με παράθεση