Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #33  
Παλιά 16-04-10, 14:32
TSOLIAS. Ο χρήστης TSOLIAS. δεν είναι συνδεδεμένος
Banned
 
Εγγραφή: 26-01-2010
Μηνύματα: 6
TSOLIAS. is an unknown quantity at this point
Talking

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από NICK_M3 Εμφάνιση μηνυμάτων
ουτε ξέρω ποιος είσαι ή γιατί έχεις χολή να ρίξεις και δεν με ενδιαφέρει άλλωστε

ΑΛΛΑ επειδή η αρχική δήλωση είναι δικιά μου στο βίντεο δεν καταλαβαίνω τι ζόρι τραβάς με μια έκφραση που λέω σε κάποιο δικό μου άτομο..πραγματικά δεν σε αφορά...τόσα κ τόσα ακούγονται κάθε μέρα στην tv και αλλα τόσα στην ζωή έξω που δεν νομίζω οτι υπάρχει κάποιο θέμα...
αν υπάρχει τι να κάνω...μην με κανεις παρέα αγορί μου γιατί έτσι μιλάω...
και αν πεις για σπίτια ανατροφές κτλ...τι να κάνουμε δεν είμαστε όλοι απόφοιτοι πανεπιστημίου...στην οικοδομή έτσι μιλάνε πάντως...και ενας καθηγητης μου στην αγγλία έτσι μίλαγε...τι περίεργο...
αν κατάλαβα απο τα γραφόμενα σου λές για μια εικόνα που είχες βάλει? δεν το ξέρω το σκηνικό αλλά μάλλον ειναι άλλο πράγμα να βλέπεις κάποια εικόνα και αλλο να ακούς κάτι...νομίζω βέβαια γιατί δεν είμαι κ πολύ μορφωμένος φυσικά..

αυτάαα...
δεν τραβαω κανενα ζορι μαζι σου και προφανως παρεξηγησες... δεν εχω κανενα προβλημα φιλε μου με αυτο που ειπες. εντελως.. ισα ισα που και εγω θα το ελεγα.δεν ειμαι απο αυτους που βγαζουν κομπλεξ σε τετοιου ειδους εκφρασεις. και εγω οταν ειμαι στον χαβαλε μου ετσι μιλαω..

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από saikoE39 Εμφάνιση μηνυμάτων
περσινα ξινα σταφυλια.....

νεκροφιλο ποστ εντελως....

οσο την ερωτηση κρισεως......Το παιδακι εχει μπαμπακα....που πρεπει να προσεχει τι βλεπει το παιδακι του στο νετ...!!!!!....

για ολα τα αλλα απλα αφορμη για μια ακομα ενταση....ελεος.....

α τα παιδια εδω εχουν μπαμπα ενω στην δικη μου υπογραφη που πεσανε οι περισσοτεροι να με φανε γιατι καποιος πονηρος δεν του καθοταν καλα επειδη ηταν πιο εξυπνη απο την δικη του, δεν ειχαν.
δεν ειναι περσινα νεκρα σταφυλια φιλε μου. ειναι φετινα...


φιλικα παντα ο ακατανομαστος......

υ.γ προφανως αυτοι που δεν καταλαβαινουν ποιος ειμαι και τι εννοω δεν απευθυνεται σε αυτους το σχολιο μου.. αυτοι που αναφερομαι θα το καταλαβουν και μετα οταν μπαναρουν και αυτον τον λογαριασμο ρωτηστε τους τι πως και γιατι...
οπως ειπα δεν κραταω κακιες πουθενα....

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη TSOLIAS. : 16-04-10 στις 14:36
Απάντηση με παράθεση