Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #39  
Παλιά 17-04-10, 10:46
TSOLIAS. Ο χρήστης TSOLIAS. δεν είναι συνδεδεμένος
Banned
 
Εγγραφή: 26-01-2010
Μηνύματα: 6
TSOLIAS. is an unknown quantity at this point
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από saikoE39 Εμφάνιση μηνυμάτων
Πατρινε το σχολιο σου και γενικα το ποστ σου...κανει τα φρυδια των αλλων οπως αυτα που ειχες βαλεις στην υπογραφη σου....
ελα ρε τρελε για αυτο δεν μπορουσα να κοιμηθω το βραδυ ε? και δεν ηξερα τι να κανω. με τρωγανε με τρωγανε τα επλενα μπας και ειχε κατι το εσωρουχο,αλλαξα εσωρουχο, πηγα στο φαρμακειο να παρω υγρο για μο..ψειρες μπας και κολησα απο καμια καρ.....λα αλλα τελικα ηταν επειδη ειπες και εσυ την αποψη σου... κανε μου σε παρακαλω μια κληση πριν πεις την αποψη σου μην καθομαι και ψαχνομαι γιατι με τρωνε.....
το σχολιο δεν εγινε ουτε για να δημιουργηθουν καταστασεις ουτε τιποτα. ο μονος λογος που το εγραψα ειναι για να καταλαβουν μερικοι οτι ειναι υποκριτες και για να καταλαβουν οι υπολοιποι οτι δεν ηταν θεμα φωτο αλλα απλα επειδη καποιοι δεν με γουσταραν εψαχναν αφορμες για να μου την πουν.ειχα να μπω καποιους μηνες και δεν ειχα σκοπο να μπω(μην φαμε και μηνυση απο το πουθενα.....) απλα επειδη με κραξαν οι φιλοι μου οτι ο αλλος λεει χυμα συννουσιαζεσαι στην καμερα(μαγκακο μου μην παρεξηγηθεις παλι δεν εχει να κανει με εσενα και καλα εκανες που το ειπες και εγω το ιδιο θα ελεγα αν ημουν με την παρεα μου) και εσενα σου τα καναν τσουρεκια επειδη φαινοταν μισος ορχης....αυτα απο εμενα. δεν χρειαζεται να απαντησεται γιατι δεν θα μπω στην διαδικασια να δωσω συνεχεια..
Απάντηση με παράθεση