Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #30  
Παλιά 29-09-11, 11:23
Το avatar του χρήστη nik200
nik200 Ο χρήστης nik200 δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 18-08-2009
Μηνύματα: 1.081
nik200 is a glorious beacon of lightnik200 is a glorious beacon of lightnik200 is a glorious beacon of lightnik200 is a glorious beacon of lightnik200 is a glorious beacon of lightnik200 is a glorious beacon of light
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Nick_compact Εμφάνιση μηνυμάτων
Έχουν όμως χάρτινα σασί, τιμόνια με 4 στροφές απ'άκρη σ'άκρη, σουστόφυλλα πολλές φορές πίσω, ανύπαρκτα φρένα. Έχω οδηγήσει παλιά αυτοκίνητα, δε μπορώ να πω ότι με ενθουσίασε κανένα.

Όσον αφορά το βάρος, το MINI μου ζυγίζει 1050-1080 κιλά (αναλόγως..) και το νιώθω τέλεια, όταν παίρνω το Ε46 Compact που έχουμε ενώ μ'αρέσει πολύ, νομίζω ότι κουμαντάρω καράβι ολόκληρο, ότι είναι δυσκίνητο. Μεγάλο πράγμα η συνήθεια.
χαρτινα σασι δεν νομιζω...εκτος αν αναφερεσαι σε κανενα παλιο ιαπωνικο που ηταν πραγματι για γελια...εγω προσωπικα ειχα ενισχυσει θολους και ψαλιδια (διοτι πολυ απλα ηταν απο 1.2λτ!!!!!!) και το αμαξι ηταν τρομακτικα σκληρο..για να καταλαβεις περα απο τα υπολοιπα driftadika σε τοσο σκληρο αμαξι δεν εχω ξαναμπει!!!..το τιμονι θεμα συνηθειας καθαρα...σουστοφυλα δεν ειχα...και φρενα απο 1.2λτ που λογω ελλειψης βαρους σταματαγαν ευκολα το 2λτ μοτερ!!!!

δοκιμασες να τα πας οπως πας το mini???γιατι τα παλια αμαξια δεν χαριζουν καστανα ουτε συγχωρουν το λαθος..ηταν αντρικα αυτοκινητα...

και μια πλακα...το kadettaki μετα απο τις απειρες παντες δεν εκοψε ποτε..το 46ari που κοβει το πισω πατωμα εκ κατασκευης???αρα για ποιο πλαισιο μου μιλας????μηπως αυτα ειναι λιγο αλλα λογια να αγαπιομαστε????

αλλα ετσι και για την ιστορια ακομα και γιαυτο το βαρος φταιει!!!!!!
__________________
Απάντηση με παράθεση