Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #25  
Παλιά 13-05-11, 10:15
SerafeimS3 Ο χρήστης SerafeimS3 δεν είναι συνδεδεμένος
Banned
 
Εγγραφή: 20-04-2011
Μηνύματα: 127
SerafeimS3 is on a distinguished road
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από ThaNOS E46coupe Εμφάνιση μηνυμάτων
πήρα απο ένα φίλο μου προσθήκες H&R ενός πόντου. ο μόνος λόγος που τις πήρα είναι οτι οι ζάντες μου είναι 8άρες και ο θόλος του 46αριού είναι αρκετά πιό έξω. ο μόνος τρόπος για να γεμίσω το κενό είναι να μπούνε προσθήκες.
Ναι ναι,,,το ξέρω δέν κάνει καλό, αλλα άμα δέν τις δοκιμάσω θα σκάσω... η ερώτησή μου...
έχω τέσσερις προσθήκες. να βάλω και στις μπροστινές? ή μόνο στις πίσω? και επίσης... άν βάλω δύο προσθήκες σε κάθε μία απο τις πίσω ρόδες?
οι προσθήκες έχουν κάτι εξογκώματα που μπαίνουν και η μία μέσα στην άλλη...τί προτείνετε?
Κατά τη γνώμη μου καλό είναι απο τη στιγμή που έβαλες πίσω προσθήκες να βάλεις και μπροστά..μόνο πίσω σίγουρα ο κώλος θα φεύγει πολύ πιο εύκολα οπότε χαίρεσαι και την "μπάντα" αλλά χαλάς την γεωμετρία του αυτοκινήτου.εάν δεν σε νοίαζει και δεν είσαι στροφάκιας το αφήνεις ως έχει.Πάντως το σωστό στήσιμο είναι να μπουν και στις τέσσερις ρόδες προσθήκες και να γίνει σωστή ευθυγράμιση.

με λακούβες κτλ έχεις θέμα ? βρίσκεις σε κανά θόλο..?(όταν είσαι γεμάτος από άτομα ή και μόνος) είσαι χαμηλωμένος..?
Απάντηση με παράθεση