Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #69  
Παλιά 04-11-16, 17:48
Το avatar του χρήστη zaharias
zaharias Ο χρήστης zaharias δεν είναι συνδεδεμένος
... is dreaming of a CSL
 
Εγγραφή: 26-08-2005
Μηνύματα: 4.302
zaharias is a splendid one to beholdzaharias is a splendid one to beholdzaharias is a splendid one to beholdzaharias is a splendid one to beholdzaharias is a splendid one to beholdzaharias is a splendid one to behold
Talking

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Dim77 Εμφάνιση μηνυμάτων
Αν έχεις περισσότερο αρνητικό κάμπερ πίσω, θα έχεις μικρότερη πρόσφυση.

Έχεις πολύ κάμπερ πάντως και πολύ ''έξω τους τροχούς'' με αποστάτες και φαρδύτερους τροχούς με μικρότερο offset (μπροστά τουλάχιστον).

Αν σου αρέσει έτσι οδηγικά (και οπτικά που εγώ τουλάχιστον δεν μπορώ να το δεχτώ ως παράγοντα επιρροής), άστο έτσι.

Κλείσε επίσης τα αμερικάνικα καγκουροφόρουμ που σου βάζουν αυτές τις ιδέες και αλίμονο, μην πάρεις γνώμες από τον E36rulez που είναι σεσημασμένος stanceman


Βρηκα εδω απο τη προηγουμενη σελιδα τις τιμες για CSL που οι περισσοτεροι εχουν σαν βαση..
Ολα γινονται για χαρη του concave..
Μια χαρα ειναι ρε τα ζαντακια μου, εμπρος και πισω..
Εχω θεμα.. δεν μπορω να βλεπω τους τροχους κατω απο τα φτερα... πρεπει να προεξεχουν.. αχαχααχα
Δεν με πολυενδιαφερει η προσφυση στον πισω αξονα... :P
Οπτικα και οδηγικα ειναι ωραιο.

Απλα, επειδη πισω φοραω 2 ποντους προσθηκη και το εβαλα επειτηδες στο -1,30 για να μην βρισκει στο χειλακι (δεν ειναι γυρισμενα), μου βρισκει σε μεγαλες λακκουβες.. και δεν με πειραζει το χειλακι, βρισκει λιγο στον προφυλακτηρα απο μεσα, γιαυτο παω σε 255/35/18 για να το ελλατωσω αυτο και γιαυτο επισης ψαχνομαι με την ευθυγραμμιση.
__________________
Απάντηση με παράθεση