Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #3  
Παλιά 20-02-10, 00:02
Το avatar του χρήστη Αντών///is
Αντών///is Ο χρήστης Αντών///is δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 04-03-2008
Μηνύματα: 1.019
Αντών///is is a splendid one to beholdΑντών///is is a splendid one to beholdΑντών///is is a splendid one to beholdΑντών///is is a splendid one to beholdΑντών///is is a splendid one to beholdΑντών///is is a splendid one to beholdΑντών///is is a splendid one to behold
Φίλε topgan1,
Παρακάτω θα βρεις ένα πίνακα που περιλαμβάνει όλα τα ανταλλακτικά που πρέπει να αλλάξουν για να τοποθετηθεί σωστά ο εμπρός προφυλακτήρας ///Μ, τις ποσότητες και τις τιμές τους.
ΠΡΟΣΟΧΗ! Οι τιμές είναι παλιές (Οκτωβρίου 2008). Παρ' όλ' αυτά το σύνολο είναι 722.43 €. Επειδή οι τιμές δεν... μειώνονται σχεδόν ποτέ - το αντίθετο μάλιστα, ρώτα αν η τιμή των 650.00 € περιλαμβάνει Φ.Π.Α. (οι τιμές που σου γράφω περιλαμβάνουν). Αλλοιώς βεβαιώσου πως περιλαμβάνει όλα τα παρακάτω ανταλλακτικά.

Για να δεις τι είναι κάθε ανταλλακτικό και που πηγαίνει, δες εδώ -> http://bmwfans.info/parts/catalog/E3...rim_m_technic/ (το link αφορά την δικιά μου 318is coupe, αλλά το κιτ του μπροστινού προφυλακτήρα είναι ίδιο σε όλα τα αμαξώματα και εκδόσεις).

Επίσης σου γράφω τιμές βαφής και τοποθέτησης από επίσημο συνεργείο δικτύου BMW (ναι... έχεις και αυτή τη δαπάνη...), επίσης από Οκτώβριο 2008. Το σύνολο εργασίας ανέρχεται σε 350.00 €.

Τώρα, στην ερώτησή σου για το αν αξίζει να "ξηλωθείς" σε τέτοιο βαθμό για να βάλεις το αυθεντικό κιτ της BMW, ίσως δεν είμαι ο πλέον κατάλληλος να σου απαντήσω, αφού είναι γνωστό το πόσο "κολλημένος" είμαι σ' αυτό το θέμα... να μην υπάρχει ούτε μια ξένη βίδα σην BMW μου...
Συνημμένα Αρχεία
Τύπος Αρχείου: doc E36 Front bumper, M-technic.doc (47,0 KB, 50 εμφανίσεις)
__________________
Απάντηση με παράθεση