Θέμα: Ε90 320d
Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #47  
Παλιά 18-08-08, 02:36
Το avatar του χρήστη skatzoxoiros
skatzoxoiros Ο χρήστης skatzoxoiros δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 01-01-2008
Μηνύματα: 346
skatzoxoiros will become famous soon enoughskatzoxoiros will become famous soon enough
χεχεχε

Μαζί τα τελικιάζαμε?

Προχθές είχα πάρει μια συνάδελφο που έχει παραγγείλει την ΜΒ C220 d και αυτή για ταξί, και σε μεγάλη ευθεία σε άδεια εθνική είδαμε 240 στο κοντέρ και μου έδωσε την εντύπωση πως άνοιγε κι αλλο αλλα δε το άνοιξα. Η "M" ανάρτηση κάνει θαυματα, το αυτοκίνητο ήταν πολύ σταθερό, ενώ πριν της δειξω με πόσο πάμε, η συνάδελφός μου σε ερώτηση μου απάντησε πριν δει το κοντερ, "ε, με 140, 150?"

Απο θέμα ομορφιάς, δε το συζητώ, το ζηλέυουν όλοι στην πιάτσα...
Απο θέμα επιδόσεων... Θα σας πω πως φοβόμουν μόνο τα 2 ΜΒ Ε320 που έχουμε στην πιάτσα, πίστευα πως θα ήταν πιο δυνατά, αλλα διαπίστωσα εμπράκτως πως δε μπορούν να μου φύγουν στον δρόμο... (Λόγω βάρους?) Συνάδελφος με Ε 320 καινούριο προσπαθούσε να μου ξεφύγει για αρκετή ώρα και με είχε 3 μετρα απο τον προφυλακτήρα του με ταχύτητες εως 200...

Αισίως έφτασα τα 10.000 χιλιόμετρα και κάθε μερα το απολαμβάνω πιο πολύ... Κάποια στιγμή το είχα πει για πλάκα, πως... "ήταν η δουλειά μου κόλαση και την έκανε απόλαυση" αλλα όντως έτσι είναι τελικά!
__________________
-CR-
Απάντηση με παράθεση