Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #34  
Παλιά 10-07-13, 20:40
Το avatar του χρήστη Stunt Mike
Stunt Mike Ο χρήστης Stunt Mike δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 07-05-2007
Μηνύματα: 2.171
Stunt Mike is just really niceStunt Mike is just really niceStunt Mike is just really niceStunt Mike is just really niceStunt Mike is just really nice
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από LEO328 Εμφάνιση μηνυμάτων
αμα βαλω μονο πισω απο evo μαμα 20 διαμετρο και αφησω μπροστα το 25,5 ως εχει?
θα εχει καποιο ουσιαστικο αποτελεσμα?
Θα γινεις λιγο πιο υπερστροφικος σε στησιμο απ'οτι εισαι τωρα....
Σαν αισθηση?:Θα σου φαινεται οτι τ'αμαξι στο απεξ της στροφης κλεινει νωριτερα την τροχια του και σε συνδυασμο με το μπλοκε σου θα'χεις μια πιο παιχνιδιαρα ουρα.Εγω προσωπικα το θεωρω βελτιωση αυτο στο Ε36 και θυμιζει λιγο Ε30
Το κακο ποιο ειναι??:η συγκλιση της ευθυγραμμισης σου στον μπροστινο αξονα δεν αφηνει την μουρη ν'ανοιξει την τροχια της οταν τ'αμαξι τελικα ξεκολλαει η ουρα.Οποτε αν εισαι κολλητα στο εσωτερικο της στροφης,τρως τα μουτρα σου στην μπαριερα.Εμεις στα ντριφταδικα τα κανουμε υπερστροφικα αλλα σε συνδυασμο με τιγκα αποκλιση και καμπερ στον μπροστινο αξονα για ν'ανοιγει την τροχια του με τα τεσσερα οσο ξεκολλαει η ουρα....Αν σε παω μια βολτα με το δικο μου,θα καταλαβεις τι εννοω......

Προσωπικη μου αποψη?:Οι Μ-πακ ειναι οι καλυτερες ΟΕΜ αντιστρεπτικες,οι 28-21 ειναι για υπερστροφακηδες και οι υπολοιποι συνδυασμοι θελουν εντελως διαφορετικο σετ απ αναρτησης και με διαφορετικο προορισμο,κυριως πιστας.
__________________
I was a fighter,I could turn on a thread,now I stand accused of the things I said......
Απάντηση με παράθεση