Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #22  
Παλιά 28-05-13, 17:16
Το avatar του χρήστη giannis 116
giannis 116 Ο χρήστης giannis 116 δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 16-02-2009
Μηνύματα: 3.167
giannis 116 is just really nicegiannis 116 is just really nicegiannis 116 is just really nicegiannis 116 is just really nicegiannis 116 is just really nice
Κι εγω εχω βαλει με τον ΤΑΖ τα χαμε βαλει μαζι, για την ακριβεια παρηγγειλε τα δικα μου μαζι με τα δικα του, εγω εχω τα προ φλ που ειναι ασημι μεσα, ο ΤΑΖ τα φλ επειδη ειναι και φλ ο ασσος του.
Σαν ποιοτητα δε τα λες και αριστα μου εχουν ηδη αρχισει και μου θολωνουν τα κρυσταλλα εξωτερικα και εχουν κανει σαν αραχνιασμα και γραμμες, μαλιστα το αριστερο μετα απο πλυμμηρα το χειμωνα ειχε παρει και μια φορα υγρασια πραγμα που τα μαμα δε τα χανε κανει ποτε ουτε στις χειροτερες συνθηκες.
Αλλο ενα πλην ειναι οτι για τα angel eyes στη μικρη σκαλα απο κοντα ιδιως δε φαινονται τοσο καλα οσο τα εργοστασιακα καθως αντι για ενα ενιαιο φωτεινο στεφανι εχουν 4 'ψυρρες' λαμπακια, ασε οτι με κραδασμους ειδικα στο αριστερο φαναρι βγαιναν απ τη θεση τους και στο τελος εκανε πατεντα ο ηλεκτρολογος για να σταθουν και να μη ξαναβγουν.
Στα μονα συν οτι επειδη εχουν φακους-προτζεκτορες με ξενον που εβαλα μετα εχουν φως στη μεσαια σκαλα σαν τα μαμα χωρις να στραβωνουν.
Τωρα το αν αξιζουν δε μπορω να σου πω με ακριβεια καθως μπορει να ειναι φτηνα σαν αγορα, αλλα αμα τα βαλεις σουμα ολα, αγορα, τοποθετηση, αν θες να βαλεις και ξενον αφτερμαρκετ και αυτα, σου παει σχεδον μια η αλλη να βαλεις μεταχειρω μαμα ξενον με το μονο προβλημα να συνδεθουν σωστα και να δουλευουν χωρις μηνυματα καμμενης λαμπας και μετα ειναι και το πως θα ρυθμιζεται η δεσμη καθως τα οριτζιναλ ξενον εχουν αυτοματη ρυθμιση με αισθητηρες στα ψαλιδια και δε συμμαζευεται, ενω τα αφτερμαρκετ ντεπο παιρνουν τους μηχανισμους απο τα μαμα φωτα αλογονου...
Εχεις βρει κατι στο ιντερνετ και το θεωρεις συμφερουσα αγορα, γιατι ρωτας αν επιτρεπεται?..
Απάντηση με παράθεση