Θέμα: Αγορά E46 M3
Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #26  
Παλιά 31-07-17, 13:29
Το avatar του χρήστη m_power_lunatic
m_power_lunatic Ο χρήστης m_power_lunatic δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 10-07-2004
Μηνύματα: 2.578
m_power_lunatic is a splendid one to beholdm_power_lunatic is a splendid one to beholdm_power_lunatic is a splendid one to beholdm_power_lunatic is a splendid one to beholdm_power_lunatic is a splendid one to beholdm_power_lunatic is a splendid one to behold
Thumbs up

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από mixalhs Εμφάνιση μηνυμάτων
Καλημερα αν και αυτές οι πληροφορίες δόθηκαν σε αλλο φόρουμ θα προσθέσω οτι εκει ανέφερα οτι το αυτοκίνητο ελέγχθηκε σε αντιπροσωπεία BMW ! Αν μου έκρυψαν πράγματα εκει τι να πω ....
Μπορει απλα να βρηκες πραγματικα μια ευκαιρια ομως!Θα μας ενημερωνεις και να βαλεις καμια φωτο,εγω σου ειπα και πιο πανω ακομα και ταλαιπωρημενο να ειναι και να ειναι ατρακαριστο με καλο πατωμα κτλ θα το μαζεψεις γιατι το πηρες φθηνα.

Μην ξεχναμε οτι δυσκολα εως πολυ δυσκολα αγοραζει καποιος τετοιο αυτοκινητο σημερα στην χωρα μας,αρκει να ριξεις μια ματια στους δρομους και δεν θα δεις κανενα ενω καποτε ειχανε γινει τοσα οσα και τα σαξοραλα.

Μην ξεχασεις πολυ καλο συναγερμο και tracker και κρυφους διακοπτες ακινητοποιησης,ειναι απο τα κορυφαια αυτοκινητα-στοχους για κλοπη.

Να το χαρεις,εγω λατρευω την Μ3 Ε46 μετα την Μ3 Ε30 και εχω υποσχεθει μετα τα επαγγελματικα ανοιγματα που κανω να ξαναπαρω προσεχως.
__________________
Απάντηση με παράθεση