Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #117  
Παλιά 10-10-08, 11:24
Το avatar του χρήστη BMW S1
BMW S1 Ο χρήστης BMW S1 δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 10-10-2008
Μηνύματα: 270
BMW S1 is on a distinguished road
Γεια σας , και καλώς σας βρήκα .
Έχω στο μια BMW S1 του 2005 , και είμαι σχετικα απογοητευμένος… είμαι γκαντέμης?
1.Όταν την αγόρασα στους 7 μήνες μου φούσκωσε ο αερόσακος του συνοδηγού μόνος του, έκανε κάτι σαν φραντζολάκι , πήγα στην αντιπροσωπεία , μου είπαν ότι φταίει το εργοστάσιο κτλ και μου άλλαξαν όλο το ταμπλό , μετά άρχισαν και τα προβλήματα .. άκουγα τριξίματα , το πήγα , από πολύ ταλαιπωρία και δικό μου ψάξιμο το βρήκαν , είχαν ξεχάσει να σφίξουν κάτι βίδες στον αεραγωγό.
2. μου γραντζουνισαν το ντουλαπάκι και μου το άλλαξαν
3. από την πρώτη στιγμή στο professional ηχοσηστημα , οι ενδικεις όταν είχε ζέστη εξαφανίζονταν δεν είχα δώσει σημασία.. 1 ½ χρόνο μετά το πήγα μου είπαν ότι εγώ το χάλασα από τα πολλά το άλλαξαν μετά από μέρες , μου έσπασαν όμως την πρόσοψη ,του clima μου έφεραν άλλη.
4. όταν την πήρα από το συνεργείο πήγα σπίτι κατευθείαν. Την άλλη μέρα το πρωί που βγήκα από το γκαράζ λίγο έλειψε να πέσω με την όπισθεν πάνω σε ένα φράχτη. Το parking radar δεν δούλεψε. Το πήγα πάλι αντιπροσωπεία και μου είπαν ότι επειδή άλλαξε το ηχοσηστημα δεν είχαν περάσει το cd με τους driver για το parking radar…
5. στον μήνα επάνω από την αγορά ένιωθα στο τιμόνι όταν το έστριβα σαν να πήδαγε ένα γρανάζι…να πω.. σαν να έχανε κάτι.. ένα κενό … δεν μπορς να το περιγράψω… όταν κάνεις στροφή με μικρή ταχύτητα νιώθεις ένα τικ στο τιμόνι δεν ξέρω αν με καταλαβαίνετε ,,, το κάνει ακόμα όμως είναι σοβαρό????? Το έχω πει στο συνεργείο και μου έχουν πει ότι δεν βλέπουν τπτ , και ότι είναι τις φαντασίας μου…
6. το καλοκαίρι φέτος 1 μέρα πριν της Παναγίας πάω να ψωνίσω γιατί θα έφευγα για διακοπές και το αυτοκίνητο με το που το έβαλα μπροστά άρχισε να τρέμει ολόκληρο… μπήκε σε standby βλάβη κινητήρα έλεγε το book πήρα τηλ. Mobile care και έστειλε το Χ5.. πολλαπλασιαστής … τον άλλαξα .. στην βδομάδα επάνω πάλι τα ίδια … αυτήν την φορά ήταν το μπεκακι στους πολλαπλασιαστές… πήγα πήρα το ειδικό υγρό και τώρα οκ
7. όταν βάζω μπροστά το πρωί καμία φορά κάνει ένα δυνατό φσουουου από τον κινητήρα .. το πήγα.. πάλι δεν ακούν τπτ…

τι αν πω…. Μάτι???

Ελπίζω να μην σας κούρασα … αυτό με το τιμόνι είναι σοβαρό?