Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #609  
Παλιά 07-05-10, 12:01
giogio Ο χρήστης giogio δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 23-08-2004
Μηνύματα: 227
giogio is on a distinguished road
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από m_power_lunatic Εμφάνιση μηνυμάτων
Στην Αμφιθεας ειναι,το πηρε για το γιο του που εχει ενα πληρως ανακατασκευασμενο κοκκινο μετατροπη Μ3 Ε30 (Δημητρη ειναι το κοκκινο απο το Ψυχικο που ειχανε τα 2 εδερφια...παλαιοτερα ειχε και το μαυρο του αλλου αδερφου,αυτος δεν το ξερει βεβαια το REUTER ομως το ξερει χαχαχα).Το αμαξι αγοραστηκε για να ανακατασκευαστει το σασι και να μπουνε τα μηχανικα της μετατροπης η οποια εχει και γνησιο σαλονι SPORT EVO.Κακος συμβουλος ο εγωισμος...αλλα η κ@υλα πληρωνεται,μπραβο στον μπαμπα που το πηρε για το γιο του και στο παιδι που θα αφιερωσει χρονο και χρημα να αναστηλωσει ενα θρυλο.Το αμαξι δεν θα πωληθει παντως ειμαι σχεδον σιγουρος.Γνωριζομαστε προσωπικα με το παιδι....παλαιοτερα ειχε πουλησει και το παλιο μου Μ3 Ε36 απο το μαγαζι του.Παντως στην δημοπρασια χτυπαγε και ενα παιδι με ξενο επωνυμο....μηπως ητανε ο ιδιοκτητης Νικο????Οι ματιες παντως μεταξυ τους ητανε για σκοτωμα παντως.....Παντως οποιος ξερει απο Μ3 Ε30 στην Ελλαδα ητανε εκει σημερα που λεει ο λογος!Ακομα και απο επαρχια Καλαματα ηρθε ενας που ειχε ξαναγορασει πριν χρονια το μαυρο το γνησιο αλλα δεν αντεξε στα χτυπηματα και αποχωρησε.

Εισουν εκει?
Ναι οντως ολος ο καλος ο κοσμος ηταν εκει.Παντως σε συζητηση ακουσα οτι πωλειται το κοκκινο της Σ σαν καροτσα σε αρκετα καλη τιμη.Παντως ο Βουδουρης πατηρ μου εκανε εντυπωση οτι δεν ασχοληθηκε
Απάντηση με παράθεση