Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #18  
Παλιά 03-08-15, 13:55
Το avatar του χρήστη Dimzan
Dimzan Ο χρήστης Dimzan δεν είναι συνδεδεμένος
Experienced User
 
Εγγραφή: 20-11-2007
Μηνύματα: 1.719
Dimzan is a glorious beacon of lightDimzan is a glorious beacon of lightDimzan is a glorious beacon of lightDimzan is a glorious beacon of lightDimzan is a glorious beacon of lightDimzan is a glorious beacon of light
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Jimmok_///M3 Εμφάνιση μηνυμάτων
H αληθεια ειναι οτι δεν μπορω να συντηρησω 2λιτρο αυτοκινητο...γι αυτο οτι και να παρω το μοτερ θα ξυλωθει και θα μπει 318is ΔΗΛΩΜΕΝΟ!! Μου αρεσει πολυ το μαυρο με τον 25αρη 24ν..επειδη ειναι και ομορφο και το μοτερ αυτο πωλειται ακριβα!! Βεβαια σιγουρα θα προτιμουσα καποιο με ετοιμο IS γι αυτο και εχω βαλει στην λιστα το ασπρο απο την Πατρα!
βρες καποιο ετοιμο 318is λοιπον και ασε τις μετατροπες και τα δηλωματα γιατι θα καταληξεις να χαλασεις πολυ περισσοτερα χρηματα.

Εμενα το ονειρο μου ειναι Ε30 διπορτο με φουσκωματα Μ3 και κινητηρα 325 24βαλβιδο με βανος. Στην ελλαδα αυτο δε γινεται να το συντηρησω οποτε το ξεχναω. Το 318is ειναι ιδανικη επιλογη αλλα δε θα δινα πανω απο 3000€ για καποιο που θα ηταν αψεγαδιαστο μιας και μιλαμε για 25 χρονων αυτοκινητο. Με 5000-6000€ πλεον παιρνεις mx5 3ης γενιας με a/c αεροσακους και ειναι πισωκινητηο με προοπτικες. Εγω κατα εκει κινουμαι πλεον.
__________________
αλλαξα υπογραφη
Απάντηση με παράθεση