Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #6  
Παλιά 03-04-18, 19:24
Το avatar του χρήστη PANOS320
PANOS320 Ο χρήστης PANOS320 δεν είναι συνδεδεμένος
Regular User
 
Εγγραφή: 19-11-2007
Μηνύματα: 62
PANOS320 is on a distinguished road
Καλησπέρα και απο εμένα.Θα σου πρότεινα να μην σταθείς σε 320 Si λογω της ιδιαιτερότητας το κινητήρα με βαλβίδες, χιτώνια και όλα τα σχετικά.Δεν ξέρεις την χρήση που είχε το αυτοκίνητο πιο μπροστά και επειδή οτι βγαίνει προς πώληση ,πλην συγκεκριμένων εξαιρέσεων,είναι πάντα "τέλειο"όσον αφορά την συντήρησή του θα έλεγα να το αποφύγεις.Γνώμη μου βέβαια.Τώρα όσον αφορά το στήσιμο θα σου πρότεινα οπωσδήποτε M-pack γιατί αλλιώς απλά θα νιώσεις πολύ "οικογενειάρχης"!!!!!!!!Ιδιώς μετα απο RS.....
Εγω σαν κάτοχος 320ι με τα 170 άλογα, που στην πράξη βέβαια είναι λίγο παραπάνω ,αν τρώνε απο τον καλό τον σανό(βλέπε 100άρα βενζίνη,αλλαγή μπουζί καθε 15 με 20 χιλιάδες χιλίομετρα και τα λαδάκια του καθε 7.500 με 10.000 χλμ) θεωρώ οτι θα είσαι αρκετά σβέλτος αλλα όχι ....... γρήγορος.Γρηγορη Bmw είναι 6 κύλινδρη απο 3.000 cc και άνω.Εκεί κάτι γίνεται αν αναλογιστείς οτι έχεις και 1550 kg για να κινήσεις(πλαίσιο σχεδόν νταμάρι) ή καινούρια
( F30)με τουρμπάτο μοτέρ και βελτίωση.Αυτά απο εμένα.Καλή τύχη σε ότι και αν διαλέξεις.Αν βέβαια είναι και BMW τότε σίγουρα θα είναι κάτι αξιόλογο....... Καλή επιλογή
Απάντηση με παράθεση